SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ataki psów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37870

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Nie no, rozwaliłeś mnie z tym wilczurem, sorry,ale nie wierzę w ani jedno słowo, ani w parametry (100 cm w kłębie to mają największe dogi), ani tym bardziej fakt, ze niby przewrócileś takiego bysiora (80 kg) szarpnieciem za sierść i pokonałes strzałami w pysk.... Takim czymś byś nie ruszył z miejsca nawet 40 kg zwierzaka, całe życie miałam duże psy więc trochę wiem na temat ich możliwości

A psinka urocza, tylko przydałaby sie jej mała kuracja odchudzająca

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
mi to lotto czy wy mi wiezycei czy nie ja wiem jak bylo wiem jak pies wyglada i wiem jak jest jego waga ale daje se*****a uciąć ze 95% z was jak by go zoabczylo na swej drodze zaczelo by *******lać gdzie kolwiek !! i szkoda ze nie mam cyfrówki i że mam troche daleko do kuzyna bo bym zrobil temu maleństwu foto a to czy ty masz psy czy kruliki to mi lotto

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
searme - to, że kobieta ma problemy z ruszeniem ciężaru 40kg, nie znaczy, że mężczyzna będzie mieć.

Poza tym, ten ciężar, to nie jest nieruchomy klocek(czy "talerz" z siłowni).
Te przykładowe 40kg stoi na łapach, balansuje(można mu "pomóc" z zaliczeniu gleby).

Z "żywą wagą" lepiej sobie poradzić, niż z martwym przedmiotem ważącym tyle samo.
A pies ma tylko jedną broń - zęby(trzeba mu coś podsunąć, aby je miał zajęte).
To nie jest np. niedźwiedź, który poza gryzieniem, zadaje ciosy łapami(na to nie ma kozaka).
___________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-10-18 17:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Pies nie zadaje ciosów łapami? Oj, w błędzie jestes...Mój np walczy głównie łąpami właśnie, a zębów używa w dalszej kolejnosci. Nadmienię , że moje 45 kg malenstwo obezwładniło swego czasu napakowanego kolesia ok 185cm wzrostu. Będąc w kagańcu No i opisany juz przeze mnie incydent z instruktorem. Też nie był to filigranowy facet, no i wiedzial, jak postępować w takiej sytuacji.

Pies samymi zębami jest w stanie zgruchotać kość, a poza zębami jest też masa, zwinność...Dlatego nie wierzę w historyjki, jak to nastolatek 170 cm chwytem za sierść przewraca ogromnego psa, który dodatkowo gryzie go jednocześnie w rękę. Gdyby go jeszcze za kark złapał...Ale łapiąc za sierść to najwyżej wyrwiesz psu kłąb kłaków, a na pewno go z miejsca nie ruszysz. Jeśli masz jakiegoś znajomego kaukaza w okolicy (gabaryty zbliżone do owego wilczura) to proponuję to przetestować

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533

Ty oczywiście wszystko wiesz o psach, i będziesz uparcie twierdzić, że na psa nie ma sposobu, i nie da się go ruszyć, tak?


Nie wygłupiaj się(bo zachowujesz się jak np. ludzie po pierwszym treningu Kravki, przekonani o jej niezniszczalności).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
kobito ja sie z toba kłucic nei będe mam kontakt z psami i moze powiesz mi ze nie istnieja psy o wadze 80 kg skoro ty łapiesz psa za siersc i wyrywasz mu kłęby siersci to uzywasz kijowej karmy albo karmisz go gównami ... twoja sprawa pies ma wlasny balans stój nieruchomo i niech cie ktos zlapie za ciuchy i nagle pociagnie mocnym ruchem w którąś strone momentalnie uginaja ci sie nogi i lecisz jak szmata do parteru i nie mow ze nie bo teraz sie wmążysz że hejj.. aha i skoro twoj pies walczy łapami to go pozdrów pies ma instynkt a w instynkcie psa pierwsze czym sie broni nie są łapy moja droga lecz pysk i tak samo u czlowieka pierwsze co idzie w róch to ręce nie wierzysz poczytaj mam dostep do chodówców psów i wsród rodizny i znajomych mam kontakt z masą psiaków od pitow po asty jamniki i inne kundelki i wiele razy sie bawilem gonil i wiem ze idzie czworonoga przerucic równie dobrze jak i czlowieka

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2006-10-18 18:22:27

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Pat, za wypowiedź z drugiej strony (tą skasowaną przez Mariusza) dostajesz bana. Przypomnij się za tydzień. miej sobie poglądy jakie chcesz, ale licz się z tym, co wypisujesz publicznie.

Pozostali, których upomniałem, niech się czują ostrzeżeni.

Tanie Wino -

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem nadmienić że kłucicie się o to jak łatwo/trudno przewrócić 40kg zwierze. Spoko ale kolega Rynkowski napisał że ten pies wałyż 80 kg.

Zostawmy ten temat już i niech ktoś inny wpisze może swoją historię, a co do tego jak przewrócić 80kg zwierzę to raczej jestem na nie czyli że jest to bardzo trudne, a z innego punktu widzenia to już nie pies a raczej byk lub słoń. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
ooo nasz mod żucił klątwe hehe moze wilku sie wypowiesz co sądzisz o przemysleniach kobiety w porównaniu z mą historią i wypowiedziami taniego wina ( poprostu nie moge z tego loginu ) hehe a może miałeś sam jakieś akcje z psami ?

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Co tu dużo pisać... Każde z Was ma rację i swoje własne przemyslenia (doświadczenia) na ten temat.
A co do moich historii, to owszem, były, ale za gówniarza i nie warto o tym pisać. Dziś się psów nie boję, chociaż mam do nich raczej ograniczone zaufanie.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Street Fighting i .......

Następny temat

AT-SYSTEM

WHEY premium