SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Asterix

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4063
Czy ćwiczy ktoś w Asterixie na Kosynierów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4063
Co nie ma nikogo z Asterixa na tym forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jak ćwiczysz tam, to napisz coś o tej siłce

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
ja tam ćwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
to napiszcie coś o tej siłce

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
siłka do dupy. Prowadzi taki stary dziad co nic w niej nie naprawia.Zima ogrzewania nie włącza zamiast wykładziny przyniósł dywan z domu. Nie ma dobrej filtracji powietrza przez co lustra sa zapaerowane a sztangi ślizgie. Obsługa mało uprzejma bo jak karnet jest na miesiac to jak przyjde dzien po to juz licza na nowy karnet. Do szatni radze nie zagladac bo w zime to tam mozna trupy trzymac , tak zimno. Kibelki sa czyste, ale prysznice sa płatne, a kobitki maja darmo - a miało byc równouprawnienie.
Karnety 1 wejscie - 12zł za 10zl tez wejdziesz.
12 wejsc 50zł
8 wejsc 40zł
16 wejsc 60zł
full 70zł
Czynna od pon - soboty
w tygodniu od 16-22
w soboty od 10-13

Ogólnie nie polecam. ja tam chodze tyloko dla tego ze mam blisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
zachęciłeś mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Kiedyś to była świetna siłownia,z niesamowitą atmosferą.Było czysto,ciepło,natryski były za darmo i jakuzzi,gdzie ze znajomymi robiłem imprezy w stylu Puff Daddy'egoZaczynałem tam pracę jako instruktor,więc mam do tego miejsca sentyment.Potem zmienił się właściciel i jak słychać,wszystko diabli wzięli...A szkoda...Pozdrawiam.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2006-04-26 09:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
też tam trenuję, to normalna osiedlowa siłka, ceny korzystne, sprzęt podstawowy, pare maszyn, ogólnie wszystko da sie zrobić, atmosfera dość przyjemna ja nie narzekam, za tą cenę w Łodzi tak wyposażonej siłki nie znajdziesz
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 456
Znajdziesz lepiej wyposażoną,z ogrzewaniem,prysznicem za darmo.Tam trenuje mój znajomy jest to Kreator na Tuszyńskiej.Full Carnet 70zł otwarte od pon do piątku od 10-22,a w soboty od 10-13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4063
Może i trochę macie racji odnosnie standartu ale mi sie tam podoba. Ludzie w porządku i atmosfera jest dobra nikt na nikogo nie patrzy z byka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MP w Warszawie

Następny temat

siłownia na teofilowie

WHEY premium