SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Arnold Classic Amateur 2017 - lista uczestników

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3201 Napisanych postów 39524 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 489544
2017 ARNOLD CLASSIC NORTH AMERICA
LIST OF NOMINATED COMPETITORS AND OFFICIALS (as for Feb. 27th, 2017)


WOMEN’S FITNESS OPEN
Joanna Campbell Canada
Kate Errington United Kingdom
Tracy Adams USA

WOMEN’S BIKINI-FITNESS CLASS A, UP TO 155 CM
Josela Bottarelli Argentina
Joy Zoggia Brazil
Queeny Alfeche Canada
Mary Carriedo Canada
Claudia Lopez Canada
Karen Pham Canada
Colomba Agud Chile
Jessica Suarez Cuba – added Feb. 26th
Jessica Chiu Mexico
Abigail Hinojosa Mexico – moved from Bodyfitness
Malgorzata Flis Poland
Silvia Scaglione San Marino
Jordan Kopras USA, Bruce WI
Jennifer Hutchens USA, St. Peters MO
Vanessa Campea USA, Columbus OH
Ana Kyle USA, Columbus OH
Kimberly Turner USA, Gahanna OH
Sarah Grgic USA, Monmouth Jct. NJ
Meghan Polce USA, Flat Rock MI
Alexandria Mazzurco USA, Cleveland OH
Celia Torres USA, Harlingen TX
Barbara Cerrini USA, Sunny Isles FL
Karolina Fierlej USA, West Palm Beach FL
Amanda Morefield USA, Galloway OH
Michelle Kling USA, Edina MN

WOMEN’S BIKINI-FITNESS CLASS B, UP TO 159 CM
Maria Solawa Poland
Julia Pudovikova Russia
Anastasia Barkhanova Russia
Anastasiia Zolotaia Russia
Anastasiia Mizgireva Russia
Corinne Orchowski USA, Imperial PA
Lindsey Harden USA, Athens OH
Melody Smith USA, Belews Creek NC
Alyssa Tyler USA, Willowick OH
Brittaney Weyand USA, Johnstown OH
Evelyn Small USA, Skokie IL

WOMEN’S BIKINI-FITNESS CLASS C, UP TO 163 CM

Mackenzie Caul Canada
Samantha Alston Canada
Melissa Soto Chile
Karina Gavrikova Hungary
Reyna Rodriguez Mexico
Maria Beltran Mexico
Judith Ceballos Mexico – moved from Bodyfitness
Oyungerel Bayarsaikhan Mongolia – added Feb. 22nd
Anzhela Legoshina Russia
Yulia Len Russia
Michelle Alberts South Africa – added Feb. 22nd
Dilrukshi Arachchige Sri Lanka
Carmen-Anna Haenggi Switzerland
Tessa Ferrier USA, Detroit MI
Maria De Ramos USA, Austin TX
Christiana Bailey-Green USA, Batavia IL
Jessica Hoffman USA, Mount Upton NY
Kateryna Vasinkina USA, Gaithersburg MD
Olesya Volkov USA, Kill Devil Hills NC
Ashley Elliott USA, Hamburg NY
Alyssa Chase USA, Norwalk OH
Brieanna Dixon USA, Albion NY
Jessica Alvarado USA, Midland TX
Megan Adams USA, Beavercreek OH
Jessica Henry USA, Lewis Center OH
Angie Majeed USA, Oceanside, CA
Tanielle Powell USA, Jersey City NJ
Teresa Moore USA, Philadelphia PA
Natalie Sena USA, Wexford PA
Mary Love USA, Columbia MO - moved from Class A

WOMEN’S BIKINI-FITNESS CLASS D, UP TO 167 CM
Abi Roman Canada
Cristina Rifo Canada
Nikki Korek Canada
Marvia Laurence Curacao
Edel Keenehan Ireland
Laura Randon Italy
Samantha Pinna Italy
Fernanda Amaya Mexico – withdrawn Feb. 15th
Marisol Solís Mexico – entered Feb. 15th
Miram Malibran Mexico
María Teresa Estrada Mexico
Gabriela Santiago Mexico
Anita Szymczak Poland
Amber Connor USA, Evans GA
Ariel Jones USA, Canton OH
Becky Lisska USA, Plain City OH
Cassidy Enders USA, San Leandro, CA
Stine Strom USA, Virginia Beach VA
Kristiann Amato USA, Lebanon PA
Maria Forte USA, Elmira Heights NY
Krishawnda Allen USA, Cincinnati OH
Caplee Robinson USA, Akron OH
Sarah Manns USA, Columbus OH
Sandra Estes USA, Pickerington OH

WOMEN’S BIKINI-FITNESS CLASS E, UP TO 170 CM
Nicole Tovey Bermuda – added Feb. 23rd
Fernanda Kunze Brazil
Nadia Chiaramonte Canada
Adriana Gentile Canada
Torrence Petit Canada – added Feb. 24th
Yurly Vizcaya Colombia
Valeria Pipoli Italy
Anna Medvedeva Russia
Tamara Shemetun Russia
Ana Albaladejo Spain
Jenna De Leon Trinidad & Tobago
Christina Kassel USA, Temecula CA
Kayla Rogers USA, Warsaw IN
Karen Henning USA, Gulf Breeze FL
Hillary Osborne USA, South New Berlin NY
Nicole Ferrier USA, Brunswick OH
Brittany Cochran USA, Elmira OR
Elaine Codilla USA, Las Vegas NV
Ishimine Johnson USA, Orlando FL
Courtney Maxim USA, Cleveland OH
Michelle Van Rooyen USA, San Diego CA
Lyubov Pogribnyak USA, Brooklyn NY
Kelsey Smith USA, Lynchburg VA

WOMEN’S BIKINI-FITNESS CLASS F, OVER 170 CM
María-Laura Degani Argentina
Sophie Guidolin Australia
Viviane Carlstrom Brazil
Étila Santos Brazil – added Feb. 24th
Lauren Simpson Canada
Szandra Horváth Hungary
Alessia Facchin Italy
Yuri Yasui Japan
Iuna Leshcheva Kyrgyzstan
Olesea Damian Moldova
Natalia Lugovskikh Russia
Ekaterina Lapteva Russia
Oksana Oleinik Russia
Liliia Masliuk Russia
Karen White South Africa – added Feb. 22nd
Nikoleta Perinova USA, Honolulu HI
Tahmina Anderson USA, San Antonio TX
Maurina Brooks USA, Columbus OH
Amanda Rowland USA, Vandalia OH
Jessica Parsell USA, Waipahu HI
Tetiana Bies USA, Norridge IL
Eleonora Khasina USA, Brooklyn NY
Ashley Webb USA, Westerville OH
Stephanie Patterson USA, Graham N.C. – added Feb. 24th
Candace Tarjanyi USA, Xenia OH – added Feb. 24th
Laura Hallock USA, Columbus OH – added Feb. 24th
Mahsa Akbarimehr USA, San Diego CA – added Feb. 24th
Alyssa Landrith USA, Vacaville CA – added Feb. 24th
April King USA, Herndon VA – added Feb. 24th

MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN
Dzina Stralkova Belarus
Stacey Vautour Canada
Deanna Farinacci Canada
Erika Jordan Canada
Syndy Bennett Canada
Linda Pilat Canada
Marbelis Ballestas Colombia – added Feb. 23rd
Valeria Pipoli Italy
Mariko Mifune Japan
Joy Sugahara Japan
Hanna Skyttä Finland
Tania Soto Mexico
Silvia Scaglione San Marino
Anelien Schmulian South Africa – added Feb. 22nd
Dilrukshi Arachchige Sri Lanka
Katalin Jasztrab United Kingdom
Jammie Hagans USA, Greensboro NC
Corinne Orchowski USA, Imperial PA
Deborah Lindahl USA, Brunswick GA
Tahmina Anderson USA, San Antonio TX
Sandy Wiedmeyer USA, Bristol WI
Eleonora Khasina USA, Brooklyn NY
Wendi O'Brien USA, New Lenox IL
Becky Lisska USA, Plain City OH
April King USA, Herndan VA
Elaine Codilla USA, Las Vegas NV
Linda Hydro USA, Lehighton PA
Amy DeBoer USA, Pine Grove PA
Karolina Fierlej USA, West Palm Beach FL
Michelle Kling USA, Edina MN
Nadirah Baldwin USA, Chesapeake VA
Mary Love USA, Columbia MO

WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE A) UP TO 155 CM
Maggie Hashimoto Canada
Agnese Donati Italy
Chikako Akiyama Japan
Michelle Bailey Trinidad & Tobago
Kathy Kidder USA, Cape Coral FL
Sara Chio USA, Henderson NV
Nicole Melillo USA, Pompano Beach FL
Chie Terui USA, Homewood IL
Rebecca Coleman USA, South Charleston OH
Josefina Monsivais USA, New Lenox IL

WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE B) UP TO 159 CM

Kelsey Wilson Canada
Jessica Friesen Canada
Nelly Maier Germany
Manuela De Simone Italy
Elisa Falzoni Italy
Esmeralda Higareda Mexico
Petala Rosas USA, Coconut Creek FL
Sarah Bruce USA, Columbus OH
Renata Almeida USA, Ft. Lauderdale FL

WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE C) UP TO 163 CM
Analía Galeano Argentina
Lorena Luciani Argentina
Sabrina Burgess Bermuda – added Feb. 23rd
Ashley McCarthy Canada
María Mora Mexico
Iaroslava Nikolaeva Russia
Nohealan Miranda USA, Waikoloa HI
Brittany Foley USA, Johnstown NY
Megan Patrick USA, Lansing MI
Mary Marji USA, Syracuse NY
Rachel Rysaac USA, Middletown RI

WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE D) UP TO 167 CM
Tresca Trott Bermuda – added Feb. 23rd
Shameella Simons Bermuda – added Feb. 23rd
Kristen Mulligan Canada
Eleonora Marinucci Italy
Marsela Ilic Serbia
Jena Weiss (Robertson) USA, Oxford NY
Naviere Walkewicz USA, Bellevue NE
Mikayla Metzger USA, Silver Lake IN
Yukina Betz USA, Deptford NJ
Tricia Sherrick USA, Royersford PA
Donya Jackson USA, Concord NC
Danielle Treiger USA, San Diego CA
Jacklyn Bodaness USA, Aurora CO
Rebecca Hammermeister USA, Rocky River OH

WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE E) UP TO 170 CM
Mariana Simonetta Argentina
Hanna Kryuda Belarus
Marissol Bisquolo Brazil
Fabiola Grochoski Brazil
Ashley Pacht Canada
Mu Cong China
Eszter Urbán-Zsilák Hungary
Zulema Dura Italy
Diana Alvarez Mexico
Ingrid Clay USA, Hollywood CA
Shaqasia Ruffin USA, Fort Walton Beach FL
Kelli Ring-Storer USA, Centerville OH
Jada Beverly USA, Grove City OH
Brooke Pool USA, Newark OH

WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE F) OVER 170 CM
Stéphanie Da Rosa Brazil
Kristina Gotty Canada
Neli Mitreva USA, Rockville MD
Adrianne Evans USA, Bluff City TN
Gabriella Hernandez USA, Albuquerque NM
Mindy Bittner USA, Gahanna OH
Natasha Hoffmannbeck USA, Hilliard OH
Gretchen Hartley USA, Franklin TN

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE SHORT) UP TO 163 CM
Maggie Hashimoto Canada
Elisa Falzoni Italy
Manuela De Simone Italy
Karen De Beer South Africa – added Feb. 22nd
Michelle Bailey Trinidad & Tobago
Marta Gallegos Uruguay
Noheglan Miranda USA, Waikoloa HI
Kathy Kidder USA, Cape Coral FL
Jennifer Hill USA, Sumter SC
Sara Chio USA, Henderson NV
Rebecca Coleman USA, South Charleston OH
Josefina Monsivais USA, New Lenox IL

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE MEDIUM) UP TO 168 CM
Kristen Mulligan Canada
Kayoko Yamamoto Japan
Marsela Ilic Serbia
Ingrid Clay USA, Hollywood CA
Naviere Walkewicz USA, Bellevue NE
Debbie Rosen USA, Hillsdale NJ
Yukina Betz USA, Deptford NJ
Tricia Sherrick USA, Royersford PA
Donya Jackson USA, Concord NJ
Eldi Schoenfeld USA, Boston MA
Danielle Treiger USA, San Diego CA
Rebecca Hammermeister USA, Rocky River OH – added Feb. 24th

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS (FIGURE TALL) OVER 168 CM
Mariana Simonetta Argentina
Cynthia Netto Brazil
Kristina Gotty Canada
Danielle Smith USA, Pickerington OH
Gabriella Hernandez USA, Albuquerque NM
Mindy Bittner USA, Gahanna OH

WOMEN’S PHYSIQUE (SHORT) UP TO 163 CM
Susan Rebello Bermuda – added Feb. 23rd
Priscila Cavilha Brazil
Tanya Sablic Canada
Naoko Osawa Japan
Lucia Rodriguez Mexico
Wendy Martínez Mexico
Ariell Rosenblad Norway
Rowena Walters Philippines
Heather Smith USA, Versailles KY
Kathrine McLaurin USA, El Paso TX
Kerby Frederick USA, Evansville IN
Natalie Carr USA, Evansville IN
Jeanna Roth USA, Covington OH
Alicia Fritschi USA, Greencastle IN

WOMEN’S PHYSIQUE (TALL) OVER 163 CM
Alexandra Heberger Canada
Lenka Ferenčuková Czechia
Julia Foery Switzerland
Kimberly Sayers USA, Delanco NJ
Christy Resendes USA, New Bedford MA
Ariel Gail USA, Lakewood CO
Fabiana Rossa USA, Arlington TX

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING (CLASS A) UP TO 171 CM
Remi Ganzeman Belgium
Gopal Tulsidas Solanki India
Aadil Khan South Africa – added Feb. 22nd
Thanduxolo Mdazo South Africa – added Feb. 22nd
Sonny Weiss USA, Oxford NY
Cosmo Trikes USA, Newport MI
Pedro Rabello USA, Wourn MA
Adrian Arroyo USA, Hollister CA
Brad Musto USA, Philadelphia PA
Jim Costanzo USA, Niagara Falls NY
Dickens Fenelon USA, Deer Park NY
Ali Alzahen USA, Centerville OH


MEN’S CLASSIC BODYBUILDING (CLASS B) UP TO 180 CM
Gergely Arnold Hungary
Carlo Michellini Italy
Alessandro Marangi Italy
Alessandro Sigurta’ Italy
Davide Tarantino Italy
Jaafar Alqallaf Kuwait
Mehdi Emam Philippines
Lepomir Bakic Serbia
Lyle Singh South Africa – added Feb. 22nd
Austin Williams United Kingdom
Zachary Harding USA, Owego NY
James Elmer USA, Muskegon MI
Ryan Stafford USA, West Carrollton OH

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING (CLASS C) OVER 180 CM
Andrej Buhayeu Belarus
Gerson Mendez Chile
Marcin Kotleszka Poland
Jacek Ratusznik Poland
Svetozar Milenkovic Serbia
Aleksa Bojovic Serbia
John Wozniak USA, Blackstone MA
Eric Scott USA, Milwaukee WI
Rock Contardi USA, Merritt Island FL
Soheil Sangarzadadeh USA, Arlington VA

MEN’S BODYBUILDING LIGHTWEIGHT, UP TO 70 KG
Paul Wilson Bahamas
Vishnu Persad Canada
Avin Shreshtha India
Ravi Kumar India
Cristiano Corsi Italy
Moises Cortes Mexico
Lazarus Shereni South Arica – added Feb. 22nd
Antonio Herrera Spain
Kob Yan USA, Royal Oak MI
Sonny Weiss USA, Oxford NY – withdrawn Feb. 24th
Carter Sharp USA, Berne IN
Matt Keith USA, Raleigh NC

MEN’S BODYBUILDING WELTERWEIGHT, UP TO 75 KG
Francisco de Assis Brazil – added Feb. 24th
William Cirino Brazil – added Feb. 24th
Yuber Palacios Colombia – added Feb. 23rd
Norman Flores Honduras
Shotaro Suyama Japan
Miroslav Skadra Slovakia
Samer Dawood Sweden
Antonio Bellaroba Switzerland
Cedric Samuels South Africa – added Feb. 22nd
Adrian Arroyo USA, Hollister CA
Sonny Weiss USA, Oxford NY
Dickens Fenelon USA, Deer Park NY

MEN’S BODYBUILDING LIGHT-MIDDLEWEIGHT, UP TO 80 KG
Faisal Farhan Bahrain – added Feb. 19th
Ahmed Hasan Bahrain – added Feb. 19th
Diego Dos Santos Brazil
Felipe Fierro Chile
Sulayman Ceesay Gambia
Modou Lamin Sowe Gambia
Som Raj India
Robi Moirangthem India
Massimo Marcelli Italy
Gianni Frison Italy
Lorenzo Fabbian Italy
Masashi Suzuki Japan
Adel M.A. Mohammed Kuwait
Dorj Gansukh Mongolia – added Feb. 22nd
Javier Miranda Peru
Nadeem Osman South Africa – added Feb. 22nd
Samir Husidic USA, Waterloo IA
Zachary Buckeye USA, Aurora OH
Diego Salinas USA, Hawthorne CA
Ricardo Sotelo Venezuela – added Feb. 24th

MEN’S BODYBUILDING MIDDLEWEIGHT, UP TO 85 KG
Cristian Molina Argentina
Diego Guerra Colombia
Johnatan Sanchez Colombia – added Feb. 23rd
Alagie Susso Gambia
Kiratpal Singh India
Pushpinder Bharti India
Tejendar Singh India
Vignesh Dharmaraj India
Dawid Geler Ireland
Mirko Caselli Italy
Mohammad Alhindi Kuwait
Adel Mohammed Kuwait
Matthew Pisciotta USA, San Leandro CA

MEN’S BODYBUILDING LIGHT-HEAVYWEIGHT, UP TO 90 KG

Zohir Mihoubi Algeria
Carlos Pereira Brazil
Marco Dalabona Brazil – added Feb. 24th
Ricardo Plata Colombia
Milton Bustamante Colombia – added Feb. 23rd
Cyrille Kofi Adja Ghana
John Ofoli Anum Ghana
Hawez Sardar Iraq
Gianluca De Gortes Italy
Rupert Johnson Jamaica – entered Feb. 16th
Yevgeniy Yakimov Kazakhstan
Abdullah Alzurayj Kuwait
Katsuaki Suzuki Philippines
Piotr Borecki Poland
Angel Calderon Spain
Ahmed Al Ubeidi Switzerland
Fahed Aljahoori UAE
Nawar Kaabi USA, Chicago IL
Ralph Archuleta USA, Las Vegas NV
Dominique Butts USA, Vista CA
Ahmed Elzaiat USA, Astoria NY

MEN’S BODYBUILDING HEAVYWEIGHT, UP TO 100 KG
Rigoberto Vellos Belize
Tiago Santistebam Brazil – added Feb. 24th
Xi Jiang China
Yunard Phillips Curacao – reinstated Feb. 22nd
Alberto Venturini Italy
Paolo Fontana Italy
Sherbek Toktomushev Kyrgyzstan
Fabrice Yip New Caledonia
Cesar Araujo Portugal
Roger Tanner Switzerland - moved from +100 kg class
Matthew Detersen USA, Loveland CO

MEN’S BODYBUILDING SUPER-HEAVYWEIGHT, OVER 100 KG
Franco Domínguez Argentina
Andre Dufrasnes Belgium
Vincent Walters Canada
Jerome Cellier Canada – withdrawn Feb. 24th
Joe Seeman Canada – added Feb. 24th
Camilo Diaz Colombia
Paul Poloczek Germany
Hari Prasannakumari India
Andrea Presti Italy
Isaac Orejel Mexico
Ladislav Kindernay Slovakia
Dewald Barendse South Africa – added Feb. 22nd
Nam Shartzer USA, Lewistown PA
Nasser Mostafazadeh USA, Las Vegas NV

MASTER MEN’S BODYBUILDING 40 – 49 YEARS – OPEN
Jose Rodrigues Brazil
Voytek Maciejko Canada
Jonathan Heron Canada
Vincent Walters Canada
Jose-Luis Fernandez Colombia – added Feb. 23rd
Gianni Frison Italy
Gianluca De Gortes Italy
Curtis Howells South Africa – added Feb. 22nd
Antonia Bellaroba Switzerland – added Feb. 21st (second category)
Roger Tanner Switzerland – added Feb. 21st (second category)
Steven Preza USA, Honolulu HI
Raul Avendaño Venezuela - added Feb. 25th


MASTER MEN’S BODYBUILDING OVER 50 YEARS – OPEN
Luiz Carlos Sarmento Brazil
Yunard Phillips Curacao – reinstated Feb. 22nd
Eddi Derzapf Germany
Jabulani Buthelezi South Africa – added Feb. 22nd
John Wozniak USA, Blackstone MA
Tim Park USA, Sidney OH
Ray Maclin USA, Hopewell VA
John Simone USA, Fairmont WV

MEN’S PHYSIQUE CLASS A, UP TO 170 CM
Kenroy Christian Antigua & Barbuda – withdrawn Feb. 12th
Henrique Boas Brazil
Tyler De La Paz Canada
Jorge Guerra Chile
Yukihiro Yuasa Japan
Salem Bujarrah Kuwait
Abdullah Al-Rawahi Oman
Marco Ferrucci South Africa – added Feb. 22nd
Nick Topel USA, Findlay OH
Abdulrahim Buobaid USA, Cheney WA
Joshua Bryan USA, Millville NJ
Alvin Taylor II USA, Westerville OH
Brad Musto USA, Philadelphia PA
Jim Costanzo USA, Niagara Falls NY
Nicholas Allington USA, Elmira NY
Zanyar Ghaderpour USA, Irvine CA
Nader Zahedi USA, Sacramento CA
Saiid Karimpoorzahrai USA, Irvine CA

MEN’S PHYSIQUE CLASS B, UP TO 172 CM
Chevy Phillips Canada
Allen Lee Canada
Kyle Faustino Canada
Enrico Cuneo Italy
Shogo Sato Japan
Khaled Alansari Kuwait
Iziah Kanhai Trinidad & Tobago
Adrian Cummings USA, Englewood OH
Akram Nassr USA, Chicago IL
Eric Walkee USA, Syracuse NY
David Phan USA, Bremerton WA
Brandon Butts USA, Vista CA
Demetri Tye USA, Cleveland OH

MEN’S PHYSIQUE CLASS C, UP TO 175 CM
Ahmed Al Derazi Bahrain – added Feb. 19th
Aurel Lewis Belize
Bernard Opoku Bermuda – added Feb. 23rd
Ivo Toledo Brazil
Ricardo Martinez Colombia – added Feb. 23rd
Luca Palazzolo Italy
Osvaldo De Cuia Italy
Atsushi Nakamura Japan
Ahmad Qasem Kuwait
Meshari Bonashi Kuwait
Bader Alsabaa Kuwait
Hassan Almuslim Saudi Arabia
Dexter Simon Trinidad & Tobago
Frank Riffe USA, Galloway OH
James Grage USA, Hollywood FL
Albert Lewis USA, Buffalo NY
Jacob White USA, Bidwell OH
Chet Fortune USA, Bellevue NE
Chris Wallace USA, Brookfield CT
Matthew Hower USA, Akron OH
Yazan Alkharabsheh USA, Chicago Ridge IL
Connor Craib USA, Ithaca NY
Casey Christopher USA, Ft. Lauderdale FL
Julio Gamez Venezuela – added Feb. 25th


MEN’S PHYSIQUE CLASS D, UP TO 180 CM
Oyinkro Akpobodor Belize
Julian Johnson Bermuda – added Feb. 23rd
Rafael Magalhães Brazil
Eric Lisboa Brazil
Geder Gomes Brazil
Romulo Rocha Brazil – added Feb. 24th
Radzislaw Daskiewicz Ireland
Alex Vasconi Italy
Edward Masato Kato Japan
Yousef Alqahtani Kuwait
Abdulaziz Alazemi Kuwait
Vladimir Cartev Moldova
Tobechukwu Jason Obi Nigeria
Ricardo Marra South Africa – added Feb. 22nd
Thomas Kunz Switzerland
Kevin White USA, Trenton NJ
Aaron Luikart USA, Washington Court House OH
Bryan Watkins USA, Aurora IL
Christopher Tripp USA, Parma OH
Jason Townley USA, Westerville OH
Saeed Talebnehr USA, Chicago IL
James Elmer USA, Muskegon MI
Davin Smith USA, Kewner LA
Mehdi Dalili USA, Irvine CA
Anthony Cline USA, Hamilton OH
Alexander Dunn USA, Hamburg NY
Thad Tragon USA, Altoona PA
Trevor Opalewski USA, St. Clair Shares MI
Kola Ayeni USA, Norfolk VA – added Feb. 24th
Jon-Patrick Yap USA, Pacoima CA – added Feb. 24th

MEN’S PHYSIQUE CLASS E, UP TO 182 CM
Ahmad Babakarkhil Afghanistan
Christoph Friedl Austria
Alexander Friedl Austria
Deon Brangman Bermuda – added Feb. 23rd
Marco Masetti Italy
Mohammad Alaqab Kuwait
Jodalyn Barbaran Philippines
Devonshire Pillay South Africa – added Feb. 22nd
Mohammad Alhashmi UAE
Matt Dennis USA, St. Peters MO
Jeremy Chivington USA, Spanaway WA
David Brody USA, Jefferson Hills PA
Shon Singh USA, Clifton Park NY
Brandon Pool USA, Newark OH
Anthony Kurup USA, San Diego CA

MEN’S PHYSIQUE CLASS F, OVER 182 CM
Roberto Stipcevich Italy
Jodalyn Banan Kuwait
Isaias Paez Mexico
David Waddell USA, Paducah KY
Shahin Zolfghari USA, Long Island City NY
Dominique Martin USA, Lexington KY
Mohammadreza Fazeli USA, North Hollywood CA
Waynard Shreve USA, Romulus MI
Perry Navarro-Davis USA, Biloxi MS
Amen Johnson USA, Grove City OH
Billy Kimball USA, Annapolis MD
Joshua Self USA, Las Vegas NV

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM – category canceled
Jimmy Norius Bahamas

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OVER 174 CM
– category canceled
??

No category declared:
Ali Abuhassoun Men’s Physique Saudi Arabia
Jihad Alderwish Men’s Physique Saudi Arabia
Micaela Markides Bikini Fitness South Africa
Savanah Prenzler Bikini Fitness South Africa

Total: 551 competitors of 62 countries

DELEGATES:
Dr. Abdul Rahman Hameed Afghanistan
Ahmed Sid Messaour Algeria
Ernesto Pastelnik Argentina
Jimmy Norius Bahamas
Tatiana Golubeva Belarus
Jody-Ann Riley Belize
Rigoberto Vellos Belize
Muhsin Nasir Bermuda – added Feb. 23rd
Roberto Régis Ribeiro Brazil
Bráulio França Mendes Brazil – added Feb. 24th
Jean Vergara Chile – NF President
Ekaterina Abramova Czechia
KP Ourama Finland – NF President
Anthony Mendy Gambia
Sarjo Banja Gambia
Kawsu Saho Gambia
Abdul Hayye Yartey Ghana – NF President
Daniel Armando Coello Honduras
István Huber Hungary – NF President
Viola Vargha Hungary – General Secretary
László Berkes Hungary
Csaba Bara Hungary
Sanjay More India – NF General Secretary
Ajay Kumar Bahl India – Team Manager
Hardeep Singh India – Team Manager Assistant
Shankaran Deekaraman India – Coach
Byju Elavusseril Gopinathan India – Coach
Madhusudan Mohanan India – Delegate
Shivam Raj Baisya India
Angella Brown-Johnson Jamaica
Teruo Aso Japan
Ahmad Asgar Kuwait
Mohamed Ashkanani Kuwait
Mohamed Rashed Kuwait
Lira Imankulova Kyrgyzstan
Marco Antonio Cabezas Mexico
Aurelian Gorea Moldova
Gib Osbert Ang Philippines
Oscar Gan Philippines
Paweł Filleborn Poland – NF President
Grzegorz Kepa Poland
Iveta Statsenko Russia
Anton Tabernaus Slovakia
Wayne Price South Africa – NF President – added Feb. 22nd
Jose Tomas Ramos Muñoz Spain
Katharina Fleig Switzerland
Susanna Hadad Trinidad & Tobago – NF President
Adolfo Martinez Venezuela – NF President – added Feb. 25th
IFBB INTERNATIONAL JUDGES
Ensley Regales Curaco
Jeffrey Kusmus Curaco – resigned Feb. 25th
Rudsel Offerman Curaco – resigned Feb. 25th
Sedney Martis Curaco – resigned Feb. 25th
Alston Tweed Curaco – resigned Feb. 25th
Stanley Francisca Curaco – resigned Feb. 25th
Barbara Francisco Curaco – resigned Feb. 25th
Anibel Johannes Curaco – resigned Feb. 25th
František Zámola Czechia
Ekaterina Abramova Czechia
KP Ourama Finland
István Huber Hungary
Viola Vargha Hungary
László Berkes Hungary
Csaba Bara Hungary
Teruo Aso Japan
Mohamed Ashkanani Kuwait
Marco Antonio Cabezas Mexico
Pawel Filleborn Poland
Grzegorz Kepa Poland
Iveta Statsenko Russia
Jose Ramos Spain
Susanna Hadad Trinidad & Tobago
Adolfo Martinez Venezuela

Test-judges:
Lira Imankulova Kyrgyzstan

COUNTRIES:
Afghanistan
Algeria
Antigua & Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Bahamas
Bahrain
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda - added Feb. 23rd
Brazil
Canada
Chile
China
Colombia
Cuba – added Feb. 26th
Curacao
Czechia
Finland
Gambia
Germany
Ghana
Honduras
Hungary
India
Iraq
Ireland
Italy
Jamaica
Japan
Kazakhstan
Kuwait
Kyrgyzstan
Mexico
Moldova
Mongolia – added Feb. 22nd
New Caledonia
Nigeria
Norway
Oman
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Russia
San Marino
Saudi Arabia
Serbia
Slovakia
South Africa – added Feb. 22nd
Spain
Sri Lanka
Sweden
Switzerland
Trinidad & Tobago
United Arab Emirates
United Kingdom
United States of America
Uruguay
Venezuela – added Feb. 25th

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2891 Napisanych postów 24541 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672795
Teraz na żywo leci amatorska sylwetka plażowa








Zmieniony przez - masti w dniu 2017-03-03 17:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11837
Piotr Borecki wbił się do kategorii 85 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2891 Napisanych postów 24541 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672795
Na razie weterani lecą




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 684 Napisanych postów 18121 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 699514
Gosc startuje juz prawie 30 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2891 Napisanych postów 24541 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672795
I formę trzyma.

Widzę paru zawodników z San Marino i z Pragi.

Teraz kulturysci klasyczni,będzie i Jacek Ratusznik


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-03-03 19:12:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11837
A Borecki kiedy wychodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2891 Napisanych postów 24541 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672795
Teraz prezentowali układy dowolne Jacek Ratusznik i drugi Polak-wyszło mnie nazwisko z głowy :)

Będą wysokie miejsca-porównyjąc forme z innymi
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11837
2 i 3 miejsca naszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 684 Napisanych postów 18121 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 699514
Nazwiska strasznie skaleczyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11837
dokładnie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz IFBB amatorów na rok 2017

Następny temat

REGULAMIN XX ZAWODÓW KULTURYSTYCZNYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY KUNICE "HERKULES 2017"