SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Areoby

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1437
Witam ćwiczę ponad 2lata i postanowiłem zacząć krecić areo na masie żeby poprawić nieco BF ale do końca nie wiem kiedy robić areo z kasą krucho wiec nie wiem czy bcaa kupować czy dam rade bez żeby się nie popalić z rana nad czczo odpada więc jak robić po treningu siłowym jak z tymi posiłkami? dostarczać od razu po treningu siłowym węglowodany i białko czy dopiero po siłce+aerobach zjeść posiłek?

moja dieta:
1.
owsianka-100g
twarog-150g lub 4jajka
oliwa-15ml
2.
owsianka-80g
twarog-150g
oliwa-25ml
3.
ryz-100g
kurczak-150g
oliwa-25ml
4.30min przed tren.
ryz-80g
kurczak-150g
oliwa-15ml
5.Po treningu
ryz-120g
kurczak-200g
6.
twarog-200g
oliwa-40ml
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1437
nie wiedziałem do jakiego działu dać więc jak dałem źle to z góry przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
ja robie po silowym od razu. po aero bialko i potem potreningowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 618
zrob sobie wydolnosciowke po treningu, bieznia, rowerek, steper, podskoki, pajacyki, wyrzuty nog, bieg bokserski w miejscu.. cokolwiek przynajmniej 15min.. mozesz z przerwami byleby tetno bylo wysoko.. bcaa byloby wskazane, zaoszczedzi miesnie.. po treningu pijam białko jak sie tętno uspokoi a po 30min jem posilek.. mozesz tez dodac aeroby w dni nietreningowe.. ja chodzilem na basen, teraz chodze na boks tajski, ale mozesz zrobic w domu podskoki, pajacyki itp albo pobiegac, rower..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING 4 DNIOWY - DO SPRAWDZENIA

Następny temat

Trening na masę.

WHEY premium