SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aps mesomorph z 1.3? mozliwe?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są ludzie, którzy 3 miarki starego meso brali. Narkomania w czystej postaci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4699
I właśnie dlatego przez takich pajaców, ten składnik jest zakazany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2889
No nie do końca, bo nie wiem czy czytałeś artykuł jak w stanach w ciągu 2 tygodni padło na zawał 5 żołnierzy. Prawda jest taka, że wszystko jest dla ludzi, no ale jeśli ktoś nie potrafi czegoś używać - to lepiej zabronić...;/ brać na pełny żołądek, dziwić się że jakoś słabo działa to doj**ać pare miarek i nara ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4699
Tak czytałem ten artykuł i dalej się utwierdzam w przekonaniu że jeśli by brali ten suplement według zaleceń to o żadnych zgonach by nie było mowy, niestety ludzka głupota nie zna granic.

Zmieniony przez - Dix w dniu 2013-07-06 17:31:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
babcius
TomQ-MAG
no o wyobraz sobie, ze porcja meso, to jak okolo 3 miarki jacka
No ta, jedna miarka jacka to 5.5g - meso - 15.5g Biorąc 2 miarki jacka, wychodzi tak samo jeśli chodzi o ilość proszku do wypicia na cykl ;)

A znam ludzi co brali po 2 miarki meso, więc pucha szybko się kończyła... ;P

Ja po 2 miarkach jacka mam mały zjazd po siłowni, ale daje rade.


nie mialem na mysli ilosci proszku, tylko odczucie zwiazane z dzialaniem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1703
Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Jestem po pierwszy treningu z meso :) pół miarki ;) Powiem tak jest duza chec do cwiczeń pompa spoko ;) fajnie sie zapowiada;) tylko większa potliwośc.. zjazdu nie ma żadnego;)

Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
też mam większą potliwość przy meso ale biorę pełną porcję 15g ogólnie 0 zjazdów i mega chęci do treningu

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Spróbujcie połączenia Beta Alaniny, Kofeiny, AAKG , daje radę swietnie :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
też dobra opcje ale jak ma meso to już zrobi na nim cykl pozdro widomo trzeba je brać z umiarem najlepiej mieć 2 staki jeden taki typowy dla pobudzenia jak źle się czujemy a drugi lajtowy na dobrą pompę i zrobienie dobrego treningu

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Na dobrą pompę też mogę polecić glicerynę przed treningiem ;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ewentualna Suplementacja HELP

Następny temat

Odżywki (czy dobre połączenie)

WHEY premium