SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apel

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4146

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Skalar komu on tam niby pojechał, mozesz mi powiedziec?

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Coz moge na ten temat powiedziec? Wiec pan kolega hardgainer, billy star, czy jak kto woli ulubieniec jest osoba niekulturalna i czesto probuje dogryzc mi, za odmnienne zdanie (swiadczy o tym ilosc nickow).
Raczej nie banuje userow na tak dlugi czas, tak jak tego o to Pana, ale niestety... Przy tym Panu sie nie da. Za to, ze mam inne zdanie niz Ulubieniec czesto jestem obrazany na oczach innych userow, czego sobie nie zycze (sam Pan ulubieniec przytoczyl jeden z przykladow, gdzie czuje sie obrazony).

Zadnych problemow emocjonalnych nie mam, a jesli ktos z dwojki georgu i ulubieniec je ma, nie jestem to ja. I w tym momencie rowniez czuje sie urazony bedac nazywany malolatem z problemami emocjonalnymi.

Jak moge krotko scharakteryzowac Pana ulubienca? Jest to imo proste i pare osob sie ze mna zgodzi... Jest to osoba o wygorowanym mniemaniu na temat swojej wiedzy nt treningu. Wszystko co pisze powinno byc bezwzglednie przyjmowane do wiadomosci i swiete. Nie poinno sie zadawac pytan, dlaczego tak, a nie inaczej, gdyz sam autorytet Pana ulubienca powinien wystarczyc do potwierdzenia tej wiedzy. Osoby majace troche inne podejscie do sportu jakim jest kulturystyka sa wg ulubienca 'glupie' i tylko on wyznacza 'dobra droge'.

Prostym przykladem jest to iz od lat Michail i WODYN sa uznanymi za jednych z najlepszych znawcow nt treningu jacy byli na naszym forum. Przypominam sobie iz ulubieniec gardzi ich wiedza, gdyz w tym kraju nie ma lepszego specjalisty niz on.

ulubieniec jesli myslisz, ze tu moda dostaje sie za ilosc SOGow to chyba fora pomyliles

Co do mojej ortografi... Fakt polonista nie jestem, ale to chyba nie o to tu chodzi prawda?

Dlaczego nie ma powodu bana? W sumie nie wiem... Jesli kolega ulubieniec nie wie to juz podaje powod: obrazanie moda

Z calym szacunkiem nie moge sobie zazucic bym cie obrazil ulubieniec, natomiast ty mnie nie pierwszy raz i nie tylko mnie...

https://www.sfd.pl/Apel_do_was!-t418076.html
Prosze przeczytac jeszcze wypowiedzi Kuro i _IVERSONA_ na potwierdzenie moich slow nt Pana ulubienca.

zdr.

Zmieniony przez - georgu w dniu 2008-07-01 00:27:17

Zmieniony przez - georgu w dniu 2008-07-01 00:39:34

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Co do Michaiła i Wodyna, mogłbys podac konkretne przykłady, linki czy cos, bo jakos sobie nie przypominam, zeby takie cos miało miejsce (przynajmniej ja)

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Nie bede teraz szukal, gdzie to konkretnie bylo, ale wiem ze tak pisal ulubieniec,bo to bylo w dyskusji ze mna.

Tutaj jak jeszcze ulubieniec odnosi sie do innych (znalezione na szybko):

f***master


to,ze ty jestes cienias i nie masz jaj,aby wykonywac prawidlowo przysiad,czyli gleboko,to nie znaczy,ze inni maja tak robic.

starasz sie byc zawsze taki elokwentny,oczytany,a nie wiesz,ze tylko gleboki przysiad odpowiednio stymuluje wszystkie miesnie i jest bezpieczniejszy?
rece opadaja....

patrz i ucz sie!


--------------------------------------------------------------

georgu

"Mozesz skozystac z ktoregos zamieszczonego w arcie lub dokladniej poczytac w czym szum i ulozyc sam, a ja ci sprawdze "

hahaha
kocham mlody te twoje teksty,zwlaszcza koncowka jest niezla.


----------------------------------------------------------------

zdr.

Zmieniony przez - georgu w dniu 2008-07-01 10:10:51

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2487
a ja popieram ulubieńca. Ma taki styl jaki ma i to powinno powodować taką hmm niewiem jak to określić taką jakby sportową złość i świadomość tego że ktoś mocno mnie opieprzył że źle robie i staram się robić tak jak być powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Przegapiłem tego posta.

Moje zdanie jest temacie w dziale dla początkujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
pan kozak ma bana na 999 dni na konto tomasz r.

i na kazde kolejne

do kolegow sie tak odzywaj
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Kuro za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kontakt email do moderatorów adminów.

Następny temat

Ban w dopingu

WHEY premium