SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antykoncepcja a Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 499
chyba tak,buu
Przydałyby mi się chociaż jakieś ćwiczenia wzmacniające, kształtujące i może jakieś mięsnie budujące? hehe, żeby były bardziej kształtne

To jakieś pół godziny drogi stąd. Będę za dziesięć minut.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41
słuchajcie na powiększenie biustu sposoby są proste,otóż;gimnastyka np.częste ugniatanie piłeczki na wysokości biustu,bądz siłka wzmacnia to partie mięśnowe DUŻO pomaga!!a na jędrność zimna woda ,np.po kąpieli popłukać piersi super efekty,chciałabym wiedzieć co zroić z pomarańczową skorką,kremy sa do bani.buziaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 499
ja probowałam guam,kupilam sobie te algi bo i na cellulit i na rostępy chciałam, i pomogło co nieco, rozstępy mniej widoczne, skórka całkiem całkiem, ale po tem zamiast kremować się odpowiednio to olałam, i wszystko wróciło, byłam też na jakiś zabiegach elektryczno coś ;) z wsysaniem i takimi tam,po tem sie już ładnie kremowałam, chociaż nie kupowałam jakiś drogich kremów, ale efekt długo nie pozostał i tak,
sama bym chciała wiedzieć,co pomaga, i zostaje;
przy stałej pielęgnacji, ale żeby było..

ech, my biedne kobiety..

Zmieniony przez - LadyMarion w dniu 2005-02-05 20:53:46

To jakieś pół godziny drogi stąd. Będę za dziesięć minut.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41
a propo CELLULITIUS może też pomóc;trzeba zakupić ostrą gąbkę firmy syrena czy coś takiego,i podczas kąpieli masować intensywnie partie z cellulitusem,po kąpieli wcieramy krem antycellulitusowy,nie kąpać się w gorącej wodzie.Acha jeszcze jedna rada dla osób które nie chcą ZMARSZCZEK codziennie rano myjemy twarz zimną wpdą jest to stara metoda mojego dziadka i wierzcie mi ma piękną gładką skórę na twarzy pomimo 85 lat,więc polecam-Ursula pa pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
neistety te "tańsze" to zazwycaja leki starszej generacji, mają wiecje skutków ubocznych.
tycie jest jednym z nich.

zmień preparat (oczywiście za pośrednictwem ginekologa) i obserwuj reackje.
dorbe leki to np. Mercilon, Novynette, Evra etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Cellulitis jest niestety wynikiem nadmiaru estrogenow... wszystkie tabletki go zawieraja... sama sprawdzilam po odstawieniu tabletek musze powiedziec ze jest go z 70% mniej... polecam jak wyzej, masaze ostra gabka lub specjalnymi derwnianymi przyzadami do tego. Kremy pomagaja ale tak naprawde to jest tylko dorazne. Celulitis sa to zlogi wiec trzeba go rozbijac a kremy raczej tego nie zdzialaja.
Jest mnuswo preparatow nowej generacji krote ze wzgledu na mala dawke hormonow nie powoduja tycia... chyb ze twoj organizm po prostu tak dziala na hormony i obojetnie co bierzesz to i tak bedziesz tyla znam takie przypadki. Wowczas polecam Ci zastanow sie nad inna metoda jest ich kilka do wyboru

A co do tycia to podejzewam ze wiekszosc pan brala Cilest

Z lepszych to Logest, Sheringa np... zadnych skutkow ubocznych albo Minulet, Wyeth maja w skladzie to samo tylko roznia sie firma

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Ja tez brałam Cilest, a przedtem zaliczyłam Minulet, Femoden, Diane-35 i na żadnym z nich nie miałam żadnych problemów z wagą, chyba że sama się starałam je mieć. Więc moim zdaniem wszystko to kwestia nastawienia. Jak ktoś przeczyta ulotkę i zobaczy w niej, że powoduje zwiększenie łaknienia, to od razu będzie miał wymówkę na własne łakomstwo i przybieranie na wadze.
W efektach ubocznych pigułek jest też wymieniona nagła utrata wzroku i słuchu. Mnie w czasie brania pigułek wzrok się pogorszył w sumie o 3 dioptrie. I co? Mogę zwalić na pigułki, jasne, tylko że w tym samym czasie zaczęłam pracę zawodową i spędzam średnio 10-12 h dziennie przed kompem.

Czy na pewno więc wszystkiemu winne pigułki?

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
OK, nastawienie, albo indywidualne cechy organizmu i indywidualny profil hormonalny
Niemniej jednak nie zgadzam się na generalizowanie, że Cilest jest be, bo akurat dla mnie był cacy

pozdr,

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
ok fakt moze generalizuje ale po prostu cilest w u wielkosci kobiet wywolywal takie skutki .. wiem to od lekarzy i dlatego tak napisalam ale oczywiscie ....sama bralam i nie przytylam na nim wiec sa wyjatki.
Pozdrawiam

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
zapamiętajcie jedno: każdy organizm jest inny i naczej reaguje.
sktuki uboczne mozna zmniejszyć stosując nowoczesne leki o małej liczbie skutków ubocznych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrze wyliczyłem??

Następny temat

Batonik energetyczny, proteinowy - przepisy

WHEY premium