SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrey Skoromnyy - Bestia z Rosji

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
pełny portfel = sylwetka
wiem, ze np, w rosji panstwo sponsoruje kulturystow
co do ostatniej wypowiedzi to stanowcze nie
wielu z nas zaopatruje sie poza granicami naszego kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
A ja sądzę, że trzeba finansów i ciągłości brania dopingu bez znacznych spadków w okresach abstynencji. Wszystko poparte wiedzą, dietą i dobrym zdrowiem. Nie sztuka nakoksować się i urosnąć, liczy się ciągła dobra forma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
u nas zastanawiamy sie czy wbic 100 czy 150 mg eod propa

a oni sie nie pyerdola z dawkami i taka roznica

jak ktos ma okreslona liczbe kasy to kazdy moze zrobic z siebie lepszego czy gorszego zawodnika



b-50 kiedys mowil ze w uk rozpisali chlopaczkowi na pierwszy cykl 3 g testa ew

a u nas jak ktos bije 2g to juz O BOZE

Zmieniony przez - volante w dniu 2012-01-06 17:26:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
juz nawet lesukov jak na mlodego zawodnika wyglada duzo lepiej i zdaje sie byc twardszy tez sily mu nie brakuje. a szkoda bo skromnyy ma fajne proporcje i uklad miesni ale woli sobie zrobic cos przez 5 lat na krotki niz przez 10 zeby zostalo mu na dluzej.W polsce nie ma takich glupich ludzi jak nie gdzie.Spojżcie na tego chlopaka zwykly wiesniak z rosjii ktos dal mu szanse i on nie bedzie sie przejmowal zdrowiem itd wazne ze sie wybil u nas nikt nie bedzie sie az tak truł w mlodym wieku tym bardziej ze dostep do dobrych srodkow jest malo spotykany i kasy na zawodnika tez nie ma

zanika zasada ciezkiego treningu jak mozna nawbijac sie bajerow i wygladac tak po 5 latach przy dobrych predyspozycjach i dobrym trenerze

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2012-01-06 17:39:55

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
pomysł sobie jak on bedzie wygladal za kolejne 5lat, dobije jeszcze masy, twardosci, gestosci miesnia, poprawi proporcje i w wieku 27lat wygra MR.O

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Po ujrzeniu zdjęć tego kolesia tutaj, odczułem to samo, co kiedyś, gdy pierwszy raz zobaczyłem Lesukova - rozgoryczenie totalne... jestem z natury zazdrosny, ale nie zawistny. Żebym tylko miał tyle kasy, a nie - zbieram calutki rok grosz do grosza żeby zrobić sobie mały cykl... echhhhh

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
aptekarz10 dokladnie... czlowiek cale zycie zapier**** i nic nie ma , a inni maja wszystko na start...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Jak tak narzekacie to wyjedzcie. A kto sie uczyl cale zycie ten w przyszlosci zarabia, prosta zaleznosc. Oczywiscie nie jest to warunek konieczny, ale prawie zawsze wystarczajacy. Oczywiscie chodzi mi o konkretne profesje, a nie jakas filologie.

A co do dawek - nie wiem o co wam chodzi z tymi gramami testa, na forum mamy ludzi co 1g walili i co? I gowno. Bez GH, insy, masy innych peptydow i trena to 10g tescia mozecie walic, a i tak bedziecie wygladac jak nalane prosie conajwyzej.

Wiecie jaka jest roznica? Tam walą 20iu legit gh caly rok, w Polsce 5iu Chinola przed zawodami jak jest urodzaj.

Zmieniony przez - setnekonto w dniu 2012-01-06 18:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
po 20iu legit gh to walą amatorzy, a nawet więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Jacy? W Polsce? Może dwóch na to stać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI

Następny temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2012

WHEY premium