SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon - kilka pytań, dyskusja, porady.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
UcantCme: ponieważ temat przybiera formę dyskusji, trochę się wtrącę, dlaczego antka chcesz próbować? Masz jakieś bardzo specyficzne cele, czy co? Pytam, dlatego że antek ma udowodnione działanie rakotówcze (wątroba). Niestety nie wiem przy jakich dawkach;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Przeciez pisal,ze chce do konca roku zrobic mase a potem 2 lekkie wycinki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
ok, ale zmasować może się na wielu środkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tak,ale akurat sobie wybral antka. Masowac mozna na wszystkim,nie srodek a dieta nas zmasuje,srodek moze conajwyzej pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
slac czepiles sie antka A tamoxifen jest bardziej rakotwórczy dla watroby i jeszcze wiele produktów spożywczych itp

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
No dobra Panowie, nie będę się czepiał. Natomiast moim zdaniem jest bardzo na miejscu wspomnieć o czymś takim, gdy w praktyce gotowe cykle już można z tych wszystkich postów wyciągnąć, a ankiety ni widu, ni słychu.

Co do tamoksu - nie miałem pojęcia. Naszczęście go nie stosuję;)

Osobście uważam, że nie można porównywać antka do żywności jeśli mowa o rakotwórczości (nie jest to najlepsze porównanie), aczkolwiek rzeczywiście uważa się, że za około 50% nowotworów odpowiedzialna jest dieta.

Niech więc chłopak poczuję się niezniszczalny. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
takie dawki anapolonu przez 3 tygodnie nie uważam za szkodliwe, a Ty nie myśl slac że rozumy pozjadałeś, bo g*wno tam wiesz mi się wydaje

ja jestem w stanie sobie cykl ułożyć i ew kogoś z forum na priv jeszcze zapytać odpowiedniego kogo uważam, a Ty możesz sobie układać cykle i i tak g*wno CI dadzą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
.

Zmieniony przez - slac w dniu 2012-08-09 19:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jak narazie to Ty gowno a nie wiedze pokazujesz chcac ciagnac srodek 3 tyg bo ja np nie widze w tym zadnego celu a na mase to Ci on za specjalnie w tym czasie nie wplynie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
każdy ma prawo do własnego zdania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z wymienionych na wysokie estro?

Następny temat

odblokowanie

WHEY premium