SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anabolic Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
odnośnie whey fusion
piłem tylko czekoladę.
bez zarzutów produkt
duzo kakao - musze sprobowac wanilię, albo najlepiej jadlbym naturalny

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Ja osobiście mogę polecic Whey supreme protein z Ultimate, CFM z vitalmaxa jedyne co było *******to smak waniliowy:/, Prolongatum z Bx fajne było w smaku bynajmniej wanilia jak i rozpuszczalności....

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazłem takie coś: VITALMAX CFM Whey Protein Isolate 90% 2500g za 190 zł w sklepie SFD.

Czarnuchok to mówisz że lepiej kupic mniej a lepszej jakości ;)??
Bo jeśli różnica między CFM a Whey Fusion nie jest znaczna to chyba wybiore Whey Fusion bo tańsze i więcej

Sorki pomysliło mi sie, w sklepie SFD nie ma:(

Zmieniony przez - mocnykrzys w dniu 2009-02-06 08:30:55

Zmieniony przez - mocnykrzys w dniu 2009-02-06 08:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
CFM protein isolate to miałem na myśli

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jadłem Anabolic Protein, robiłem badanie cukru we krwi. Wszystko w jak najlepszym porządku. A badania? W badania wierzę, jak są zrobione conajmniej 2-3 testy tego samego produktu robione przez różne laboratoria. W innym przypadku, sorry ale są one dla mnie mało wiarygodne. Kiedyś BSN oskarżali o wałki i co? I każdy wie jak to się skończyło.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-02-06 18:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wlasnie Martainn - miales dac cynk co z tym cukrem..?

Co do bialek hi-tec - to kazdy ma swoj przelicznik, mozna wierzyc w badania lub nie, jednak przypomniec trzeba, ze z (tego co pamietam) test bialka hiteca byl powtarzany dwa albo trzy razy 9racje, ze przez tosamolaboratorium, ja jednak nie wierze w teorie spiskowe i ufam takim wynikom). Tez srednio mi sie podoba odgrzewanie kotleta i pisanie na podstawie badania jednego produktu, ze hitec to syf i basta... bo to jest mega uproszczenie. Ale kazdy ma prawo decydowac na jakich przeslankach swoje wnioski wyciaga. Dyskutowac warto.

Ja bialek hiteca nie chce na swojej półce, jest tyle innych producentow na rynku, ktorych cenie sobie w tym temacie bardziej, ze hiteca bialka hiteca - bez uczucia straty omjam. Ja mialem osobiste doswiadczenie z hitecem, gdzie kiedys po prostu zakupionego wheya nie moglem niczym rozmieszac. Rozupuszczal sie niemal rownie dobrze jak peptyd glutaminy. Dla mnie to byl walek, bo whey to tam moze byl w niewielkiej ilosci... Do tamtej pory hitec byl jedym z najczesciej kupowanych przeze mnie bialek. W sklepiew ktorym aktualnie pracuje tez swego czasu reklamowal jeden klient preparatbialkowy hiteca - z czyms podobnym do ziarna pszenicy w srodku...

Nie wyrokuje, czy teraz jest lepiej czy nie. Logiczne by nawet bylo, ze teraz firma po wpadce szczegolną uwage przywiazuje do jakosci swoich produktow. Uwazam jednak ze mam prawo miec to w dupie. I w pelni rozumiem osoby ktore mają podobne do mojego zdanie.


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-02-06 19:09:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Właśnie faftaq całkiem zapomniałem o tym, dopiero dziś sobie przypomniałem o tym, że miałem zrobić. Za tydzień zapodam wyniki ABB Pure Pro i białka właśnie Hi-teca Protein 80, bo akurat będę cały weekend w domu. Rzeczywiście jest białko pszeniczne, ale w mego chwalonym matrixie np też jest i niektórych białkach Ultimate.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-02-06 19:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
OK

poza tym to w kwestii mojej przygody z hitecem - kupowalem wheya a nie mix bialek.

poza tym koncetrat/izolat bialek pszenicznych, a hydrolizat (peptydy glutaminy) - to nie zupelnie to samo... Wiec nie uogólniajmy. Pszenicy w smaku matrixa nie czuje, podobnie tez nie mam problemu z rozpuszczalnoscią. Co do hiteca - to tam wheya bylo raczej niewiele... Jest naprawde gleboka przepasc pomiedzy matrixem syntraxa a bialkiem hiteca na ktore mialem okazje sie naciąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Rozumiem, ale myślę że już poszli po rozum do głowy bo rozpuszczalność tego Protein 80 jest na prawdę bardzo dobra, a i w smaku bardzo fajne. Salix chciał kiedyś znów zorganizować test, ale coś nie wyszło. A przydałby się ponownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
w sklepie sfd masz teraz SAN Platinum Whey albo Whey Supreme Ultimate, obydwa bialka w promocji za 139 zl za 2270g , wez sobie ktores z tych , obydwa bardzo dobre.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko protein? Dymatize czy Vitalmax czy WPC

Następny temat

HMB TREC REVOLUTION

WHEY premium