SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ameryka, Ameryka z Nefaryta

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
napiszcie na jakich zasadach wy wyjechaliscie do stanow


SFD user ®

Get Big Or Die Tryin'

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1565
ja -Zielona Karta bo tata jest obywatelem

sie jeszcze odezwe

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
z tego co przeczytalem to agniesia sie uczy w stanach z tad moje pyatnie glownie do niej :
moja facetka z angola (26 lat ) byla jakis czas temu w stanach, na rok wizie , powiedziala ze amerykanska mlodziez to lekko mowiac tuki, np. nie potrafia pokazac na mapie gdzie Polska lezy (w sumie to sie nie dziwie bo to zadu.pie) ale innych bardziej popularnych panstw tez nie potrafili wskazac . Czy to prawda ?
A tak wogole to po naszej polskie szkole sredniej w stanach gdzie mozna sie uczyc ?

SFD user ®

Get Big Or Die Tryin'

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1565
Now iec to jest tak...
Ja skonczylam LO w Polsce i po maturze pojechalam do stanow.
Skladajac podanie na uczelnie, zdaje sie egzamin sie on nazywa TOEFL, no i jak sie go zda to sie zostaje przyjetym na studia, inaczej wyglada jak jestes obywatelem wtedy nic nie musisz zdawac, wierza ci na slowo ze znasz Angielski Inna opcja i nieco tansza jest pojscie do collegu, tutaj uczysz sie tego samego ale jest znacznie taniej, i po zdobyciu Assoc. degree aby zdobyc master przepisujesz i przenosisz te wszystkie klasy na uniwersytet i konczysz juz na uniwerku. No jesli masz jeszcze jkaies pytania to Zadawaj z przyjemnoscia odpowiem na wszystkie
Aha pytales o tych amerykanow, roznie jest, Sa tacy co tak jak pisales nie wiedza gdzie jakie panstwo lezy, ale sa tez wybitne jednostki co wiedza Nie mozna uogolniac o to mi chodzi...

sie jeszcze odezwe

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
Amerykanska oswiata nie polega na tym co nasza... ich od poczatku ucza robic pieniadze a nie geografii czy innych przedmiotow Wiedza bardzo malo w porownaniu z nami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Cztery razy pracowalem w stanach po kilka miesiecy, w tym trzy razy dla Polakow, jeden z nich byl za***isty gosc, pewnie nigdy tam juz na podobnego nie trafie jak pojade, a tych dwoch s****ysynow to tylko za***ac.Mialem bardzo czesto takie mysli na szczescie nie zrealizowalem tego.

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2315 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9546
Dalismy ogloszenia ze poszukujemy kogos do mieszkania, oto co odpisala jedna z zainteresowanych osob: ( nie zmienilem tresci )

ty a macie jakies d***** w waszym ****im dolu?
czy tam sie dziejom jakies imprezy wogule '
wuda hlanie i ruhanie ??? jakies narkotyki
ja to lubie chentnie zamieszkam z wami i zaimprezuje bendzie spoko zrobimy z teko waszego ****iego dolku burdel
imprezy , d*****, woda , narkotyki i te sprawy moge sie wprowadzac juz od 15 grudnia
damian
zadzwoncie do mnie
347 661 80 55.

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=111051

-Byles kiedys w Ameryce?
-Nie, a widzisz ja znam kogos kto byl i powiedzial mi to i owo

Zapraszam do mojej galerii http://plfoto.com/zdjecie.php?author=41229&nast_aut=356459#Z

Płynność beztroski ezoterycznej jest infinityzemalnie
zaniedbywalna w koegzystencji cywilizacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1565
Dopiero od 15?? co tak cienko

sie jeszcze odezwe

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
hrhr to nieźle

GŁOSUJ NA TAK https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115357 
"...już dziś wyruszaj ze mną tam, zobaczysz jak, przywita pieknie nas...Warszawski dzień..."
Respect
Thomas85

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Nefaryta i co, bierzecie go

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam, 4 miechy

Następny temat

Fotki do oceny :-)

WHEY premium