SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatoeski turniej wyciskania sztangi leżąc DAMNICA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 286
Jak dla mnie to zawody pełna kompromitacja. Widać nie każdego stać na zorganizowanie fajnej imprezy.
To że warunki nie były najlepsze, można przeboleć. No nie każdy może rozrzucać pieniędzmi.
Ale no sędziowie to już pierwsza klasa. To co oni odpierdzielali to się w głowie nie mieści. Lekko odrewałem posunęłem noge bo podłoże strasznie śliskie było i już cała trójka sędziów spaliła mi podejście. Jeden ze starszych juniorów normalnie "tańcował" na tej ławeczne i jeszcze mu zaliczyli('');
Jeszcze strasznie mnie wmurowało jak jeden z gości co ze mną startował wyjał mete i takim tekstem do nas: "no co wy chłopaki,nie bierzecie", zresztą więcej było takich podejrzanych typów było.
Ogólnie to nie zaciekawie te zawody wypadły, no i nie wiem czy za rok przyjedzie tylu zawodników, a zapowiadały się super zawody...


Zmieniony przez - hemp_gru w dniu 2008-02-24 21:49:15

Zmieniony przez - hemp_gru w dniu 2008-02-24 21:49:41

Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych... dziewięciu musisz skreślić, jestem ja i nie ma reszty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
Amatorski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc im. Macieja Czarnuch
W czwartej edycji tej imprezy wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Do Damnicy zawitało 75 zawodników i dwie zawodniczki. Obie zawodniczki reprezentowały najwyższą klasę. Pani Urszula Miąskowska z Floty Gdynia wielokrotnie stawała na podium na Mistrzostwach Polski w swojej kategorii wiekowej. W Damnicy ta wytrawna zawodniczka ważąca 53kg wycisnęła 60kg i uzyskała 73pkt Wilks’a. Drugą zawodniczką była Aleksandra Ciesielska z Władysławowa ważąc 62kg i wyciskając 52,5 uzyskała 56,8 pkt Wilks’a zajmując tym samym drugie miejsce.
Mężczyźni byli podzieleni na kategorie wiekowe. I tak w kat. junior młodszy pierwsze miejsce wywalczył reprezentant Gminy Damnica Radosław Bańka wyciskając 117,5kg przy wadze 63 uzyskał 95,8pkt. Drugi był Jan Jaskowski z Widlina . Ten masywny, ważący 105kg
17-to latek wycisnął 147,5kg uzyskał 88pkt. Trzeci był Felicjan Goje z Władysławowa z 87 punktami.
Kategoria Junior zakończyła się zwycięstwem Mistrza Polski z przed dwóch lat i zeszłorocznego brązowego medalisty MP Mateusza Pawlikowskiego. Dwudziestolatek z Minkowic wycisnął 150kg przy wadze 71 i uzyskał 111pkt. Drugi był Karol Markowc z 110pkt. a trzeci Mateusz Schwichtenberg z Żelistrzewa uzyskując 10pkt.
W kat Senior tryumfował Radosław Jażdżewski który wyciskając 195kg uzyskał 118pkt. krok w krok za nim podążał Paweł Tyborczk który uzyskał o 0,5 mniej, trzeci Karol Pasieka z Nakła nad Notecią uzyskał 107,7pkt. wyciskając 180kg.
W kat powyżej 40lat najlepszy wynik uzyskał Leszek Pasieka ten utytułowany zawodnik z Nakła w wieku 53 lat wyciska 180kg i uzyskał tym 111,6pkt. drugi był równie utytułowany zawodnik Floty Gdynia Wojciech Grabowski również wycisnął 180kg i przegrał wyższą wagą ciała. Pan Wojciech był najstarszym zawodnikiem turnieju w jego danych podany został jako rok urodzenia 1951. Trzeci był gość z Gdyni Krzysztof Kamiński uzyskując 101pkt.
Tytuł najsprawniejszego uzyskał Paweł Sinkiewicz z Łęcina. Ćwiczący na co dzień w Bobrownikach zawodnik wycisnął ciężar równy swojej wadze aż 42 razy co jest swoistym rekordem w dziejach turnieju.
Tytuł najlepszej drużyny uzyskała drużyna MOKSiR Jastarnia. Pięciu zawodników z tego klubu uzyskało łącznie 493,99pkt.
Organizatorzy zaprosili wszystkich na przyszły rok, jednocześnie zapewniając że zrobią wszystko by zawody były na jeszcze lepszym poziomie.
całość wynikó "za chwilę"

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
hemp_gru spoko gościu nie wszyscy mieli takie zdanie a sędziowie więcej puszczali niż palili tak że winy szukaj raczej u siebie.

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
napewno nie wszyscy przyjadą i bardzo dobrze bo i ja nie wszystkich będę zapraszł prawdopodobnie będziesz w tym gronie. Ja tam nie obiecywłem pełnego zawodostwa a wręcz przeciwnie. Jak możesz przeczytać nawet w tytule wątku na forum to jest AMATORSKI
turniej zrobiliśmy już kilka takich i uczestnicy poprzednich w większości wracają po roku.co niektóży byli kilka razy i jakoś to przeżyli.Zobaczymy za rok jak Cię nie będzie to ci napiszę jak było. i zobaczymy czy miałeś rację.

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Kolego z Władysławowa przyczyn nie uznania boju szukaj u siebie i w swojej technice ktorej nie miałes obecnie.Te Zawody to mila byc ogolnie fajna zabawa i wiekszosci sie podobalo inni mocniejsi koledzy z twojego dobrego klubu nie nażekali.pozdrawiam wiec szlifuj forme i nie marudz
A co do rozgżewki za rok moze byc lepiej.

Erwin!GO!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Lepiej pomysl nim cos glupiego wiecej napiszesz i docen to ile kosztuje zorganizowanie tej imprezy przy tylu zawodnikach.

Erwin!GO!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 286
Technikę to Władek ma za***istą! Jak można było coś wylać pod ławke, Kuba Kohnke prawie sie tam wy******lił.

Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych... dziewięciu musisz skreślić, jestem ja i nie ma reszty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
a wyniki........................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Władek moze tak ale ty nie gosciu byles cienki jak barszcz.Kuba zrobil swoje przedewszystkim zaliczyl 3 boje czysto i bodajze zajol 3 miejsce.wiec nie krytykuj zorganizuj moze cos sam i zobacz ile trzeba w to wlozyc czasu,serca i srodkow.

Erwin!GO!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 917
powiem tak ... zawody amatorskie... racja:) ale o to właśnie chodziło. Co do organizacji, widać było ze wszystko chcą zrobić starannie ale niestety okazało sie że zbyt wielu zawodników na taką impreze. co do sędziów.. myśle ze byli po to by po prostu być.... :) ale tak jak na amatorskich zawodach być powinno, więcej zaliczali niż palili.

Jedyne uwagi czy zastrzeżenie do organizatora :
W następnym roku proszę troche pomyśleć o pod kategoriach wagowych. jeżeli w juniorach było ponad 30zawodnikow można było rodzielić ich w klasyfikacji np. do wagi 75 i powyzej ..

Druga sprawa to roczniki ... powinno się uczyć zawodników tak jak jest w PZKFiTS. czyli młodzicy do lat 18 .. a nie 17 .. tak było z 5-10 lat temu .. (dokładnie nie wiem kiedy)

a poza tym wszystko ok . .. lecz czasem wolałbym podnosić ciężar w skupieniu (z muzyką lub bez) ale nie gdy spiker opowiada mi historie miasta... czy tam biografie zawodników..


Wyniki wstawie za chwile...



Wicemistrz Polski młodzików kat. 67,5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie,podciąganie i uginanie w Sosnowcu.

Następny temat

Mistrzostwa Świata Strong Man w TV

WHEY premium