SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha pharma, mój pierwszy sok.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tym roku sezon wyjatkowo wczesnie

do autora - po co masujesz na swieta? nie lepiej wiosna? jak wszyscy ?


Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-11-06 12:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Czy ja wiem, kij z tym! Polce na bombie do końca grudnia i na wiosnę na nowo jakiś clen lub winko. Ogólnie nic poza teściem nie będę na pewno bił. Nie marzy mi się 50 w łapie i 180 w klacie :D Tylko wiesz na tym teściu chce chwile polecieć żeby jakiś mięsień mi się zrobił a nie tylko woda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dbaj o miskę,a nie że piszesz ze juz po drugim tygodniu wyglądasz jak balon,bo po cyklu będzie ponad metr tyle ze w pasie i tyle z całej imprezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Mi właśnie fat z brzucha zszedł tylko na mordzie popuchłem nie wiem kurde. Może to przez jazz bo ostatnio byłem na urodzinach i popaliłem trochę. Ale to by mi tyle chyba nie trzymało. Kolega ja robię dziennie po 20-30km rowerem minimum to jest mój samochód. O michę dbam. Nigdy niedojedzony nie chodzę ale czasem fakt przesadzę i z 8 posiłków zjem. Wody pije też po 3 - 4 litry dziennie minimum. Ostatnio baniak 5l poszedł. Jutro sobie robię dzień na warzywach i kurczaku. Bo kogo nie spotkam to mówi mi że na mordzie spuchłem. Może za dużo wody pije?


Zmieniony przez - mikus114 w dniu 2015-11-06 14:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie ma cukrów prostych,to czas zrobić badania estradiolu,ale coś czuję że miska nie jest na tip top.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Kurde nie strasz :P hehe, jeszcze może to przez kreatynę bo jem dawki ponad normę. W pon ide na badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
alko=estro=retencja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
Zobaczymy jak to będzie dzisiaj zjem ostatni posiłek o 19 i pójdę spać szybciej jak się obudzę opuchnięty to coś zacznę działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
godzina jedzenia nie ma nic do znaczenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 723
U mnie ma zawsze jak jadłem przed kimą jakieś 30min to zawsze byłem spuchnięty. Jak tak z 3-4 godziny po posiłku to było ok. Organizm nie odpoczywa w nocy tylko trawi.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OMA + Deca

Następny temat

Prop+Enan+Deka+Wino

WHEY premium