SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol i odżywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Jak się powinno odżywiać przy dosyć częstym spożywaniu alkoholu - 4-5 razy w tygodniu, jakieś 120-150 ml czystego alkoholu, zwykle są to 4 mocne piwa?
Chodzi mi o uzupełnienie wypłukiwanych witamin, coś korzystnie wpływającego na układ nerwowy i jakich zaleceń się trzymać żeby dodatkowo nie obciążać/niszczyć wątroby przez złe odżywianie (proszę bez posądzeń o hipokryzje )? Chodzi mi zarówno o normalne posiłki jak i jakieś dodatkowe witaminy.

Jeszcze takie pytanie co do jedzenia i picie alkoholu. Jak jest najlepiej dla organizmu, zjeść przed, po czy jeść w trakcie picia (nie mówię tu o jakiejś kanapce, tylko porządnym obiedzie)?

Pozdrawiam

PS Nie ćwiczę na siłowni, po prostu nie znalazłem lepszego miejsca na tego posta.

PS2 Szukałem na forum, ale chyba wszystkie tematy dotyczące alkoholu wiążą się z robieniem/utratą masy

Zmieniony przez - markus66 w dniu 2010-03-13 12:56:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
nie pic tyle ; ) picie wiecej niz 2 razy w tygodniu które staje się normą to alkoholizm :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Wg mnie jesteś uzależniony

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
raszek ubiegłeś mnie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
czy to forum dla alkoholików?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Możliwe, ale nie będziemy chyba tego tu roztrząsać
Pytanie nadal aktualne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Pijąc dużo alkohol, który niewątpliwie jest szkodliwy i prowadzi do uzależnienia, sam świadomie skazujesz się na utratę zdrowia. Proste chcesz być zdrowy nie pij, a skoro sam świadomie się trujesz to nie wymagaj żebyś był zdrowy. Kup sobie jakieś witaminy, pij dużo wody, a najlepiej zapisz się na terapie.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja bym nie mógł pic tyle, raz miałem taki przypadek że piłem 4 dni pod rząd i potem na siłce mi sie słabo zrobiło teraz tylko ze 2-3x na miesiąc tak konkretniej, ale bez szaleństw

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 833
ja sobie postanowilem ze alk ojedynie w sobote jakas tam imprezka czy wypad z kumplami flaszeczka czy piwka, a tak to nie pije jedynie raz na jaksi czas wieczorkiem 1-2piwa i to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 614
proponuję skasować ten temat bo to jakaś kpina chyba jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne i głupie pytanie!pomoc!

Następny temat

Przerwanie kopenhaskiej 6 dnia - co dalej?

WHEY premium