SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol i

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1542
cycus ale to tylko ty tak reagujesz odziwo pozytywnie, znam kolezke co chleje cwiczy i rosnie inny moze zrec fast foody i mu to w fat sie nie odklada kazdy jest inny. Ale koks/cpanie/palenie zadne z nich nie bedzie para czy nie powinno byc para bo to dodatkowe obciazenie dla organizmu szkoda zdrowia, ja wybralem to pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ja mam taki problem ze jak pale to za hvja nie chce mi sie jesc . poprostu nic do ust nie wloze . a jeszcze z 10 , nawet 7 lat temu bylo wrecz przeciwnie . po paleniu zawsze mnie ssalo na szame . pozatym jak cwicze to nie lubie palic bo trace determinacje niestety . ale ogolnie pal smialo bez obaw .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
ty może po 7 latach jarania nie widzisz zmian, ale ludzie z twojego otoczenia może doskonale to widzą.


Zmieniony przez - MASSpower w dniu 2009-12-26 13:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Dzis walnałbym kilka Danielsow z lodem
**** z prawem jazdy i***** z tym samochodem
Smignal bym dwie paki po jakiejs wiejskiej drodze
Zapalil jointa a pozniej utopil wóz w jeziorze.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Tylko pytanie czy chciałbyś wyglądać jak Pezet ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Palenie nie jest za dobre bo wprowadza haos w relacjach wzajemnych między mięśniami. Na ten przykład: kiedy zajaram, to triceps brechta się z bićka że mu niedorównuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
sog za to

A poślady sie rowierają bo nie są gejami i nie chcą sie przytulać do siebie tak ?

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2009-12-26 17:27:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon PYTANIE

Następny temat

Trenadrol, mity i prawdy pomożecie ?

WHEY premium