SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol a siłownia! PILNE !

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
rzadko tu bywam, akurat zauważyłam ten temat, tak ogólnie jak alkohol wpływa na organizm szczególnie jak się je dla siłowni czy podobnie coś do zero carb jest w tym wątku ale niektórzy z Was są i tutaj i tam więc pewnie znają

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=154612

pozdrawiam

ciekawe w linku jak alkohol wpływa na zamieszkujących Rosję ludzi na diecie z małą ilością węgli - spojrzenie dziennikarza uwielbiającego Rosję Hugo Badera

Jeśli chcesz Mnie znaleźć w necie kliknij http://www.autismlowcarbdiet.pl
Moja wiedza Dieta a choroby: Autyzm,MPD,Łuszczyca,Alergia itp.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
zero alko
nie ma co filozofować ani sie rozwodzić i tłumaczyć
nie pij i tyle
proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Alkohol nie jest wskazany. Szczególnie picie wódki strasznie wysusza więc uważaj. Lepiej nie pić w ogóle bo można zaprzepaścić tygodnie ciężkiej pracy:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Powolam sie na odpowiedz pewnej czolowej zawodniczki fitness i doradcy w tych sprawach: raz w tygodniu mozna sie z umiarem czegos napic. Tylko ze ten umiar moze dla roznych ludzi znaczyc cos innego, ale jedno piwo nie powinno zaszkodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
Myślę że jak ktoś nie jest zawodowcem to nie powinien sobie odbierać przyjemności, no chyba że ktoś nie lubi... Sam doświadczam że alkohol zmniejsza wydolność organizmu i odwadnia ale każdy jest człowiekiem i musi sobie pozwolić na chwile odprężenia ;)

Ogólnie to dużo jest takich artykułów ryjących banie że jak wypijesz to już stracisz miesiąc na siłowni, bez przesady, nie popadajmy w paranoje, ale najczęściej docierają takie artykuły do młodych ludzi którzy zaczynają ćwiczyć i każda okazja z kumplami nawet raz na miesiąc jest odrzucana bo będe miał spadki... Pamiętam jak ja zaczynałem też tak robiłem :D i ominęło mnie kilka miłych(podobno) imprez... Młodości nikt nam nie odda a ćwiczyć możemy całe życie ;) Także wyluzujmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Takie pytania wciąż się powtarzają a odpowiedź jest prosta: na pewno beda skutki, po jednym piwie niewielkie, po kilku piwach widoczne a po ostrej imprezie opłakane. To logiczne, odwodnienie, zaburzenie gospodarki organizmu i konieczność ponownego uregulowania organizmu. Sam sobie odpowiedz na pytanie jakie to ma dla ciebie znaczenie. Bo skutki picia alkoholu beda po kazdej ilosci. Tylko, ze proporcjonalne do tej ilosci, po lyku piwa - praktycznie niezauwazalne, po dzikiej wiksie - wiadomo.

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Odświerzę temat i się wypowiem.
Czytałem w magazynie dla mężczyzn Men's Health, że nie da się pogodzić treningów z imprezowaniem i jedyna dozwolona dawka alkoholu, która nie spowoduje procesów katabolicznych w organiźmie to 250 ml piwa.
W ostateczności jak wypijesz jedno całe piwo to nic się nie stanie ale więcej niż jedno nie polecam.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2011-10-06 20:13:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Moim zdaniem tylko wino powinno być w umiarkowanych ilościach spożywane, no może przez zawodowców mniej .
REsweratrol niestety nie wiedzieć czemu nie polecany u nadciśnieniowców, ale to nie ten temat !!

Słyszałem o sprawie tętniaków w mózgu (ostry wysiłek + dużo alko) ale cholera wie czy to włożyć w bzdety czy fakty .

Dobry dla dobrych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Pij ile chcessz, kiedy chcesz, ssmigaj na imprezy do pabów, itd


A jak bedziesszz chciał sstartowac w zawodach to wtedy pomysl zeby zrezygnowac całkowicie z alko!

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
RPS1990 nie czytaj Men's Health.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

GMO - żywność genetycznie modyfikowana

WHEY premium