SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 755
Witam,

Od poniedziałku zaczynam dietę + monohydro kreatyna (5g przed i po treningu) + gainer 120g po treningu i mam pytanie. Może Wam się to wydać głupie/banalne etc., ale lubię w piątek wypić jedno piwko z kumplami (wódki nie piję, tfu! :P). Oczywiście piwko to w ramach dnia doładowania. Nie mówię tu o jakimś chlaniu (nie jestem zwolennikiem swoją drogą), tylko o 1 max 2 piwach. Czy duże będą konsekwencje w efektach czy lepiej już się powstrzymać i kupować sok pomarańczowy? ;)

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
piwko raz na tydzień raczej nie będzie miało wpływu.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Uzyj wyszukiwarki czasem, bo takich tematow bylo tysiace.

Nie popadajmy w skrajnosc, jasne, ze mozesz sobie pozwolic na piwko z kumplami.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 755
W takim razie w porządku. Pytam, bo zależy mi na każdym kilogramie, a wiadomo- mogę sobie już odpuścić, jeżeli to miałoby jakieś znaczenie. Dzięki wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie pękaj, wszystko bedzie dobrze

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Zawodowcem przecież nie jesteś. Nie ma co się stresować. Stres ma negatywny wpływ na masę mięśniową:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB+KREATYNA+BCAA, co o tym sadzicie??

Następny temat

CREADEX Proszek

WHEY premium