SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aleks,Elite Expreci

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
Czesć przeczytałem post na forum dotyczacy impotencji wystepującej w późniejszym wieku związanej z przyjmowaniem sterydów i mam w związku z tym takie pytanie
Czy mogli byscie mi przedstawić jakieś środki dzieki którym można wystąpienie impotencji zminimalizować do minimum ?

Czytałem kiedyś że naduzywanie testosteronu w cyklach powoduje impotencje bardziej niż inne sterydy,jakie sterydy sa pod tytm wzgledem najbardziej bezpieczne,a których sie wystrzegać ?
Dzieki Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
a tam ******lenie ja w to nie wierza mi się wydaję że jeśli brał ktos za młodu ale jakies max. średnie dawki ale powiecmy cwiczy czy też długo ćwiczył to i tak mu lpiej będzie brykac niż jego tłustemu nic nierobiącemu rówieśnikowi. a jeśli faktycznie pojawiają się jakies problemy to ja bym tuwidzial problem w zmainach miażdzucowych czyli ktos npo za młodu w***** żarł saa , do tego zła dieta i przestał szybko cwiczyć to oki mogę zroumiec, albo tak jakniektórzymoii znajomkowie po 60kg ładują na cykla to nie żart 50 omek i 50 prolek i cos tam do tgo bez odbloku to też moge zrozumiec, ale jeśli ktoś bierze z głową , mam niezłą w miare zdrową dietka, ćwiczycały czas to kuuurwa od czego ma zostac impotentem, za niski poziom teścia w wieku 50 lat, wydajemi się ze dzięki ćwiczenią będzia miał wyżaszy niż jego koledzy, a pozatym nie słyszeliście o hormonalnej terapi zstępczej dla kolesi? np coś w stylu 1 prolka co 2 tygodnie, zakładając że rufundowana to chyba przezyje??

Zmieniony przez - szczypiorr w dniu 2006-01-27 14:19:45

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Ja wiem jak pozbyć sie impotencji po ciezkim cyklu deką
Ale w starszym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
chodzi mi o środki ochronne które mozna by brać w trakcie cyklu lub po jego zakonczeniu,które to by minimalizowały wystapienie w przyszłości impotencji i które sterydy maja najwiekszy wpływ na jej wystapienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
kazdy ci zaszkodzi
jak juz ci tak bardzo zalezy na zdrowiu to wybieraj cykle tylko z Winka i Deci

nigdy niebede bral sterydów
nigdy niebede cwiczyl za dużo
nigdy niebede tak jak Pudzian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
To tak odblok to chyba wiadome , niemal kazdy cykl zrobiony bez odbloku powoduje czasową impotencje
Generalnie pochodne progesteronu deka , superka , silabolin i tren , one powoduje zwiekszenie prolaktyny która silnie blokuje , a tak sie z tym walczy : https://www.sfd.pl/temat209951/
Tesc w duzych dawkach tez moze ja powodowac , ale naprawde duzych , i teoretycznie master wogóle wszystkie saa, ale to wiele zalezy od czynników jednostkowych , jedni zra kilkaset tabletek miety na cykl i zyja a drudzy zjedza kilka i gino się pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
niedlugie cykle nieduze dawki i srodki o krotkich estrach i niskim wplywie na blokade hpta i nie powinno byc problemu

wiekszosc srodkow oralnych + testosteron propionat, cykle do 6tyg i nie bedzie zle

srodkiem, ktory zmniejsza ryzyko wystapienia impotencji posterydowej jest po prostu rozsadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
Ciekawi mnie jak zawodoi kulturyści weterani radza sobie z tym problemem czy oni sa impotentami? i nie chodzi mi tutaj o efekt powstajacy przy odstawieniu sterydów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
nie chodzi mi o impotencje posterydową,spowodowaną odstawieniem sterydów
chodzi o to mianowicie na przykład ilu ludzi stosujacych doping w młodym wieku w wieku lat np.45 moze być impotentami, bo przeciez wiadomo ze niewielu z nas wytrwa do tego wieku ćwiczac na silce a wtedy wystapia efekty koksowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2310
czy byly koksy w mlodosci czy tez nie.....w wieku 45 lat kózka powoli przestaje brykac 80% facetów....

ciekawe co bedzie za 5 lat na bilbordach...
ciekawe przy jakich zostaniemy mordach...
kto zostanie przy tych co dzis poglądach...
i jak kazdy bedzie z nas wygladał....
taaa jak kazdy bedzie z nas wygladał...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
smutne to troche:/

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
trzeba korzystać puki sie ma -naście lat ...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enanthate z EC ?

Następny temat

Cykl...

WHEY premium