SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresor po cetabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
to samo chciałem zauważyć,odnośnie tego goscia co rano zapodał strzała omy i wieczorem odpier****, przecież oma by mu po kilku dniach zaczęła działać.....

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 520 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7243
wiem jak to jest moj kumpel z siłki kiedy jakis gosciu spytał mu sie o czas on go pobiłtak ze wylondował w szpitalu i teraz ma na karku psy

GgGgGg-Unit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3532
ja z kolegą wbiliśmy sobie propka po 100mg z rana i mielismy isc cwiczyc.
lecz stalo sie inaczej i poszlismy na browarek.po poludniu mielismy juz tak ladnie w bani. ze gratisowo na***alismy 4 kolom i roz***a..smy im doszczętnie samochód.wszystko na oczach naszych sąsiadów.wogule wch..j mielismy podobnych sytuacji po koxie.ale trza bylo sie wkoncu opamietac.
jak pije teraz to tylko browar. od vodki trzymam sie z daleka, zreszta niedawno popilismy vodki i teraz mam reke w szwach(ach te pie...one szyby)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tak mam. Jak wypije i ktos mnie wkorwi to załacza mi sie tzw. (przez moich kupli) psychol i jest przeje**** ale to tlyko wystepuje jak ktos mnie ostro wk***i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
Bo pic to trzeba umiec.......

Zmieniony przez - lukaszmun w dniu 2006-07-30 12:47:22

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
no dokładnie nie wiem jak po saa, ale po odp ilosci alko ciężko jest sie opanować, ale żeby bic jakiś łepków a oni by płakali czy tam matke to z miejsca powinien zostac wytransportowany z tamtad,

moim zdaniem duzo zalezy od psychiki niektozy wylewaja swoje zale po wodzie, inni sie pierunsko bawia, jeszcze inni ******la cala noc glupoty, a jeden woli kogos sprowadzic do pionu

pozatym czy on nie wie ze niewypada schlać sie jak swinia w towarzystwie ...

pozatym lajtowy temacik na niedziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
nio lajcik taki ale ktos chciał go juz rano skasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzę ze jestem w gronie nielicznych którzy są jak baranki pomimo durzych dawek mocnych androgenow, alko i innych używek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektorzy po prostu nie moga pic alkoholu , bo jak sie napija to im odp*****la czyt. nie wiedza co robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
albo ktos lyknie metke i sam wkreca sobie agresora
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl czy dobry?????????????????

Następny temat

Metka a narki??

WHEY premium