SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby rano?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 509 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10199
Witam, mam zamiar zacząć trening na rowerku stacjonarnym w celu spalenia troche tłuszczu.
1.Czy najlepiej jeździć rano na czczo? Dlaczego?
2.Jak intensywnie? Możliwość wybrabia na rowerku trudności od 1-8.
3.Jak długo? Coś czytałem, że dopiero po 20 minutach organizm zaczyna spalać tłuszcz. Prawda?
4.Ćwiczę też siłkę (masa na sucho) i nie chce tracić mięśni ćwicząc na tym rowerku.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1973 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34362
1.Zdałem to samo pytanie , a wiec mit jest obalony , ze na czczo szybciej sie pali fat.
2.Mozesz zacząc od 5 i zobaczyc jak sie bedzie zedziło.
3.Jezeli w dni wolne to mozesz nawet i 60 minut jak dasz rade.
4.Aero po siłowce jak najbardziej tez 30 minut moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 509 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10199
Dzięki za odpowiedź.
1. Czy nie ma określonej pory o której ćwiczyć? Kiedyś czytałem właśnie, że jak rano na pusty żołądek organizm wtedy czerpie energię z tłuszczu i go spala. Natomiast jak się najem to będzie czerpał energię z tego co zjadłem.
2.Czy mam zapierdzielać nogami na tym rowerku czy raczej wolniej równomiernie?
3.Cały czas mam wolne na razie. Czy jest jakaś różnica ćwiczyć 60 minut 3 dni w tygodniu albo np. 30 min codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1973 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34362
Skoro jesteś na redukcji to bilans masz ujemny , a jak jest on ujemny to chyba nie ma znaczenia kiedy krecic aero ? Dynamicznie to na pewno musisz jechać , dobrze by było mierzyc tętno i utrzymać je na odpowiednim poziomie. Jak zaczniesz od razu od 60 to się zajedziesz , lepij codziennie po te 20-25 minut i co tydzień dokładać po 2-5 minut , jeżeli dieta będzie odpowiednia to wszystko będzie szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za pomoc.
Mam jeszcze jedną kwestię do poruszenia.
Kiedyś czytałem o tym, że jeśli ktoś ćwiczy na "sucho" to wyćwiczonych mięśni "nikt mu nie zabierze".
Natomiast ćwicząc z dodatkami (suplementy, kreatyna itd.) wystarczy przerwa i masa spada.
Czy to, że ćwiczyłem na sucho spowoduje brak spadku masy mięśniowej podczas ćwiczeń na tym rowerku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Podstawą jest dieta , jezeli jest odpowiednia to to nic nie spadnie nawet po odstawieniu supli , jezeli diety nie będzie to spadki murowane , niewazne czy na sucho cwiczysz czy z suplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Diety jakiejś pożądnej nie mam bo brak pieniędzy. Staram się jeść te 2 gramy białka na kilogram masy ciała czy w takim przypadku nie powinno być spadków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ankieta musiała by być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do redukcji - ocena

Następny temat

sauna w dzień nie treningowy

WPC