SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałem się dowiedzieć coś na temat aeorebów bo od jutro zaczynam redukcje i jest to moja pierwsza redukcja i jestem troche zamotany! jako spalacz zastosowałem Thermo Fat Burner! Zamierzam biegać naczczo oraz jeść racjonalnie! konkretnej diety nei mam za co mnie zjedziecie za chwikle i jestem tego swiadomy ale prosiłbym o przykłady ćwcizen areobowych! pozdrawaim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie, nie jest ono potrzebne te pola ktore musisz wykorzystac sa edytowalne usuwanie =delete kopiowanie ctrl+c wklejanie ctr+v

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
no cóż...z choinki sie urwałeś??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Moj kolego po 1 nie kupij spalaczy bo masz ogomny potencjial na poczatku przy dozym facie, po 2 nie chudnie sie od cwiczen areobow tylko od diety z bilnasem ujemnym, po 3 nie biegaj rano nadczo bo ci moze meicho spasc

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
seba w takim razie co radzisz? !!! Wszędzie zachwalane jest bieganie rano i wogóel!Wiem że z dieta to z***ałem ale nei umeim ułożyć! poradz CUŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hm poradzic? poradzic nie ma co moge dac ci jedynie linki do programu i zalozen diety areobowej ew na gg pomuc dobierac produkty ale glowna czesc TY musisz wykonac. Co do biegania nadczo rano poczytaj o katabolizmie .Pozatym mam nadzieje ze wiesz ze tylko w dni nie treningowe i niedziele wolne calkowicie. Aha i jeszcze przetestuj trening interwalowy pdobnmo niezly i tak troche tez jest poruszony temat biegania z rana.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To możesz naopisac do mnei na gg czekam!!! A POZATYM TO MOZESZ PODAĆ LINK DO TEGO PROGRAMU O DIECIE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat231127/ Dieta co dgzie i jak

http://www.darkthorn.republika.pl/dziennik_posilkow.htm -nazwa mowi sama za siebie

a jak sie zatniesz to pisz nie wczesniej, im wiecej sam zorbisz tym lepiej dla ciebie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ThanX własnie pobrałem ten programik!! Dzięki twojej wypowiedzi odwlekam rozpoczęcie redukcji do następnego poniedziałku! A chciałem jeszcze sie spuyytac ciebie jako jush obveznanego co sądzisz o treningu na brzuch Flex'a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nie ma sprawy, o tym treningu nie mam jak sie wypowiedziec robie cyklicznie a6w/abs a w przerwach wlasne wyroby takze nie znam nikogo kto by ukonczyl ten plan przykro mi. Co do rekukcji kazdy ruch -bieganie, chdozenie powoduje spadek cal, a spadek cal = chudniecie. Wiesz jest tak tzn ktos pisal [chyba seba] ze podczas biegania nie spadaja miesnie, tak przy odpowiedniej diecie da sie to nadrobic, ale wiesz im intensywniejszy trening tym imo gorzej dla miesnia najpierw leci gliko pozniej tluszcz a na koncu misien. Ja na twoim miejscu zaczal bym robic areo ot tak chodzby by sie przezyczaic.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ta redukcją poczekam do poniedziałku następnego a w tym jush zaczynam trening fleX'a i aeroby tylko podaj mi przykłady aerobów! Chętnie dałbym ci sogacza ale nie am abona i nie wykupie opuki co bo na fonie tesh nic nie amm! pozdaj jakieś cwiczonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Areoby to przedewszystkim bieganie, jazda na rowerze np stacionarnym, skakanka, Aczkolwiek imo najlepiej spisuje sie bieganie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to zdrowe??

Następny temat

Full Body Workout

WHEY premium