SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek z obitym mózgiem vs Gunn

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak nie zapomne to wstane.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Polska się interesuje, patrz Polsat, co dzień powtórki z wcześniejszych walk Tomka

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
No tak. Polsat specjalizuje się w powtórkach. Tam nawet mega hity są z lat 80-tych Polska interesuje się Adamkiem, bo Polska generalnie interesuje się każdym polakiem, który ma jakąkolwiek szansę wybić się za granicą. Problem w tym, że w tej konkretnej walce nie może być nic interesującego. To krok do tyłu w jego karierze.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Polsat rządzi w powtórkach. Przykład: "Kevin sam w domu" (są dwie pewne rzeczy w życiu: śmierć i to, że w Święta będzie leciał Kevin sam w domu" ), na Polsta Sport "Zwycięski remis" na Wembley z 1973 i MŚ 1974
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
z tym Kevinem to rzeczywiście racja

mam nadzieję, że szybko Adamek puknie tego kelnera i będę mógł iść spać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Wikt, po prostu idź spać. Obejrzysz powtórkę

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
mało walk Adamka oglądałem na żywo, bo miałem urodziny lub tym podobne okolicznościowe imprezy więc postanowiłem, że tą muszę oglądnąć live

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
w teleexpressie cała walka będzie ,hehe

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cwikla15, Adamek to nie Gołota
wikt: aleś sobie walke wybrał obyś nie miał tak jak ja po ostatniej walce chyba Włodarczyka - że żałowałam, że jednak nie poszłam spać

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Artykuł z wp.pl:

Sprawa walki Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka ciągnie się od kilku miesięcy. Już wielokrotnie "Góral" zaprzeczał, że do takiego starcia może dojść. Dziś jednak całą sprawę w nieco innym świetle stawia menadżer obu bokserów - Zigi Rozalsky. Twierdzi on, że takie starcie jest bardzo realne.

Na tym starciu bardzo zależy Gołocie, o czym sam Rozalsky powiedział w rozmowie z serwisem "BoxingNews.pl". - Andrzej bardzo chce walki z Tomkiem Adamkiem. Teraz ostro trenuje w Colorado - mówi.

Kiedy miałoby w takim wypadku dojść do starcia pomiędzy oboma pięściarzami? Przecież Adamka czeka kilka walk w tym roku i wśród nich brakuje pojedynku z Gołotą. - Tomek chce przejść do wagi ciężkiej w następnym roku, a Andrzej chce z nim walczyć. Ja nie mam nic przeciwko. Jeżeli będzie taki temat: Adamek vs. Gołota, to ja tą walkę zorganizuje. Jest bardzo prawdopodobne, że do tej walki dojdzie - mówi menadżer bokserów.

Wiadomo, że tym starciem bardzo zainteresowany jest właściciel stacji Polsat - Zygmunt Solorz-Żak. - Tak, prezes Polsatu chce tej walki – potwierdza Rozalsky. - Jak byliśmy ostatni raz w Polsce to odwiedziliśmy Pana Solorza w jego domu z Tomkiem. Padł temat Adamek - Gołota, więc Polsat jest zainteresowany.

Gdyby doszło do konfrontacji Górala z Gołotą, komu kibicowałby znany polski menadżer? - Ziggy Rozalski na tej walce będzie siedział jako kibic (śmiech). Tomek i Andrzej to moi ludzie, będę musiał być neutralny. W tej walce nie będę stawiał na nikogo - kończy.

wp.pl / BoxingNews.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje Predyspozycje

Następny temat

jaki naciag ??

WHEY premium