SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek z obitym mózgiem vs Gunn

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Doniesienia medialne są tak sprzeczne, że nie wiadomo którym wierzyć. Jeszcze niedawno to Adamek był gotow walczyć z Gołotą, a Gołota samą sugestię uważał za potwarz (sławetne "pokonam go jedną ręką"). Teraz nagle się okazuje, że to Gołota jest zainteresowany. Jeśli tak, to kolejny znak, że najwyższy czas kończyć karierę.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Albo, że Gołota cierpi na syndrom "pustej sakiewki"

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2009-07-10 10:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
To też. Fakt faktem kiedyś nie było o czym mówić. Teraz kiedy Gołota jest starym, poobijanym półkaleką a Adamek pnie się po szczeblach kariery, to może wreszcie ma z Gołotą szansę

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8374
Za 3h walka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Za 27 chyba? :> Właściwie 26,5. Ale też nie jestem do końca pewien, nienawidzę tych różnic czasowych i nocnych gal (gali?). W programie TV pisało że z soboty na niedziele, ale nie wiem...

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4816
walka o 4 w nocy w niedziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Co do Adamka i jego religijności to on chyba naprawde ostro religijny bo u mnie ze 4 lata temu był Wikary co uczył mnie Religi i mieszkał w Gilowicach (sąsiad Adamka) popisywał się zdjęciami i się chwalił że tacy z nich koleżcy zresztą nawet troche boksował. No czyli nie ma co się dziwić że Adamek podziwia Rydzyka jak za koleszków ma księży.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ja nie widze związku z tym, że Adamek ma kolegę księdza i podziwia Rydzyka. Znam ludzi, którzy mają wsród swych znajomych księży i nie słuchają Radia Maryja.

Moim zdaniem bardziej chodzi o samą mentalność i nastawienie Adamka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


.
Już po ważeniu Tomek wniósł na wagę 90,26 kg natomiast Gunn 88,9 kg. Jeżeli Tomek wygra przez KO do 4 rundy to myślę ,że wstydu nie będzie;). Bobby to żaden przeciwnik dla Tomka, ma serce do walki ale nic poza tym, jest silny ale na lucky punch bym nie liczył z jego strony.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
walka zaczyna sie rowno o 3??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje Predyspozycje

Następny temat

jaki naciag ??

WHEY premium