SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek-Chambers

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13235

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
o której walka dokładnie się odbędzie wg was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
wydaje mi się, że koło 4 trzeba wstać na wszelki wypadek. ale powinna być jakoś 4:30-5

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
zawsze tak jest że chce wstać, a nigdy nie wychodzi i ew. oglądam powtórkę na YT wygodnie w dzień, ale tym razem chyba wstanę, a po walce pójdę pobiegać, lub przed nią ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
warto wstać będzie na co popatrzeć, będą emocję

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Jak komuś nie chcę się wstawać o tej 4 czy 5, to na polsacie sport zawsze rano jest powtórka. Adamek-Chambers powtórka jest o 8 i o 11:50 właśnie na polsat sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Wcześniej niż o 5 nie mam zamiaru wstać. Zawsze coś tam się przeciągnie, opóźni... Chociaż z drugiej strony może lepiej świętować awans Polaków do ćwierćfinału do godziny 5 i od razu na Adamka iść... :P Walka naprawdę zapowiada się fajnie. Nie wiadomo czego się spodziewać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
walka na pewno będzie ciekawa. wydaje mi się że adamek na punkty lecz może być nokaut bo dość duża różnica w wadze jest

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
daje budzik na 4:30
moze sie uda,jak nie to ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
ja mam zamiar się nie kłaść, może wytrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja tam ide spac, powtorka leci na Polsacie o 9:45 :D, chociaż u mnie nadal debaty na temat euro (wiecie 5 stadion :D), więc kto wie, kto wie...




Zmieniony przez - SzK w dniu 2012-06-17 00:39:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening amatorski boks

Następny temat

Under armour rashguard

WHEY premium