SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek-Chambers

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13237

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
no byle nie Kliczko. bo to nie będzie fajny widok


co do Solisa.. wg mnie przygotował by się i Adamek miał by bardzo ciężko.

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-06-20 23:01:26

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
No nie żartuj Dariusz, Solis miał by być przygotowany hehe
Wszyscy przeciwnicy Adamka wychodzą do niego przygotowani ale w przygotowanie fizyczne Solisa nie wierze.
Prędzej by zlekceważył Adamka i przegrał na pkt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
no na Vita się przygotował - całkiem chudy był jak na niego he fakt faktem - fatu raczej się nie pozbędzie tak czy siak... ale wg mnie przygotować się może. jak by zlekceważył Tomka, to mógł by dostać. Ale nie zapominajmy, że to bardzo dobry bokser. nawet jak jest tłusty to może być niebezpieczny

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
zgadzam się jak jest tłusty jest niebezpieczny, a jak przygotowany łapie kontuzje, nie wiem co gorsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
za mało tłuszczu w kolanach - brak stabilizacji

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
hehehe dobre, nie pamiętam dokładnie ale widziałem Solisa w produkcji hbo 24/7, chyba u Miguela Cotto i tłuszczu mu nie brakowało, będzie stabilizacja;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8073
No nawet z tłustym Solisem Adamek nie będzie miał łatwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 485
Adamek 21 września z Kevinem Johnsonem?

http://boxingbet.pl/artykul-118/adamek-21-wrzesnia-z-johnsonem 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
No weź wczoraj go Sosna wypykał a teraz Adamek z nim ;/ Wiem że na pełne 12 rund sosna mógłby przegrać z Jonsonem ale Kingpin z Adamkiem nie ma dużych szans, szybko się zasapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 485
Kingpin jest według mnie bardzo dobrym zawodnikiem ale właśnie na 12 rundówki. Witek nie miał z nim łatwo, może i mało trafiał ale trafiał i jako jedyny z ostatnich jego rywali zdołał wywołać małą opuchliznę :). Wolę Kingpina niż takiego Mike Mollo... Kingpin ma lepszą obronę od Eddiego i dłuższe łapy... A tego to Adamek nie lubi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening amatorski boks

Następny temat

Under armour rashguard

WHEY premium