SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Musli Gainbody

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42281

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1124
Rozpuszczalność taka średniawa, Gain Bolic rozpuszczał się o niebo lepiej. Płatki są fajne i wcale nie wkurzają przy piciu tegoż cudu laboratoriów Activity.

Tylko ten smak.... kokos jest paskudny : Męcze się z nim strasznie.

Jedyna zaleta to to, że działa tak jak powinien działać gainerek. Czyli przemęcze się i go wpindole ^^

Smacznego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7007
Dubluje pytanie. Ile ma ta miarka dołączona do opakowania??

Zmieniony przez - Bochnia w dniu 2007-08-16 14:53:23

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1124
W moim gainerku nie było miarki ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 801
A więc, miarka ma 50 gram, skąd to wiem, bo na siłowni porównaliśmy z inną miarką na której pisało że 50 gram i tyle samo się mieściło w tej :]

Ja zamówiłem jak narazie 12 kg tego gainera, może troche za dużo, narazie zacząłęm pić smak czekoladowy no i nie jest taki zły, piłem gorsze rzeczy :D:D:D Z wodą nie mam zamiaru pić więc może obejdzie się bez latania do toalety zaraz po wypiciu ;]

Wczoraj zanim kupiłem na siłowni otworzyłem paczke i z właścicielem zrobiliśmy sobie po "drinku", (400 ml mleka 0,5% i 150 gram (3 miarki) tego gainera). Hmmmm, musli włazi pomiędzy zęby [:D], gęste to może i jest ale nie na tyle żeby nie dało się wypić.

Łehhh, takie moje zdanie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 801
Upss... 40 gram (miarka). Mój błąd ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4704
Bardzo dobry gainer, rozpuszczalnosc dobra, Smak kokosowy z mlekiem- wy***any :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10846
skład mogł być troche lepszy ale nie ma co narzekać :) jak dla mnie smak czekoladowy z mlekiem wymiata :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4704
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
No to tez i tu Spam załącze, tak więc :
Miałem troche kasy i żeby nie przepic, wpadłem do sklepu z odzywkami i akurat portfel pozwalał na tego musli gainera no i wziołem przygarnołem no i jest Smak pierwsza klasa, tylko ze przeszkadzają mi troche płatki owsiane ale ogólnie za***isty smak moge go jeść bez płynu (mleka,wody) i jest za***isty No tylko trzeba go pic po zrobieniu bo później robi sie z niego gęsty jogurcik

PS . Smak wanilia mniam mniam
Zdrowia

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-09-25 14:48:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Whey Protein Isolate 90 Plus Authentic

Następny temat

ActivLab - Thermo Shape Plus

WHEY premium