SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - DAA 1000

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 69006

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mozna dac miksa na wieczor daa, b6 i niepokalanek
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5559
A więc ... brane przez miesiąc z b6 i niepokalankiem dało odczuć chęć działania (w zasadzie ... przestałem po prostu wszystkiego zostawiać "na później" albo "na jutro" bo "teraz mi się nie chce").

Do tego jakby powrót do normalnego libido (miałem z tym problemy wcześniej - zaznaczam - wzrosło w stosunku do ewidentnie zaniżonego - jakiegoś wielkiego pobudzenia nie odczuwałem - po prostu normalna chęć bzykania powróciła (chyba, że zawsze miałem wyższą i taka jest dla mnie normalna - nie wiem :D)).

Na pewno wrócę do tego specyfiku - głównie dlatego, że po odstawieniu znowu zaczynają się problemy z chęcią do działania (i libido też). Tym razem jednak będę chciał utrzymać tę chęć do działania, która mam nadzieje znowu przyjdzie po DAA (psychicznie ... będę się zmuszał do działania - i może zwiększę intensywność (ilość?) treningów, żeby utrzymać testosteron (ew. zwiększyć)).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Mass Up

Następny temat

ActivLab - 6 Protein Blend

WHEY premium