SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - HGH Night

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47297

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



ActivLab HGH Night

Activita HGH Night to nowoczesny suplement diety, który przyspiesza rozwijanie zdolności wysiłkowych i ułatwia budowanie umięśnionej sylwetki. Produkt ten wykazuje następujące właściwości:
- stanowi naturalny stymulator produkcji endogennego hormonu wzrostu (somatotropiny)
- przyspiesza regenerację mocną
- wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej
- przyczynia się do maksymalizacji procesów anabolicznych
- pozytywnie wpływa na jakość snu.

Activita HGH Night to specjalnie opracowane połączenie argininy, liyzny i kwasu kwasu γ-aminomasłowego, którego zadaniem jest naturalne podniesienia poziomu hormonu wzrostu.

Hormon wzrostu poprzez somatomedyny (IGF-1 i IGF-2), wpływa na anabolizm, nasila syntezę białek, przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Dodatkowo somatotropina zwiększa lipolizę i hamuje lipogenezę, przez co wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, a także poprawia regenerację tkanki łącznej.

Tak więc stosowanie Activita HGH Night stanowi uniwersalną formułę przydatną zarówno w okresie budowania masy i siły jak i redukcji tkanki tłuszczowej, oraz jako element profilaktyki urazów sportowych. Korzyści odnieść też mogą osoby aktywne którym zależy na ogólnie pojętej regeneracji i poprawie jakości snu.


Dawkowanie: w dni treningowe 3 kapsułki, w dni nietreningowe 2 kapsułki. Przyjmować na noc przed snem.


Wartość odżywcza 1 kapsułki:

Wartość energetyczna
1,8kJ / 0,43kcal

Białko
0,0 g

Tłuszcz
0,0 g

Węglowodany
0,1 g

GABA (kwas gamma-aminomasłowy)
240 mg

Pyroglutaminian argininy
390 mg

Chlorowodorek lizyny
240 mg

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-09-23 12:17:12

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-09 12:26:55

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-27 14:37:33

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
dzialanie wyczuwalne przy okolo 6 capsach na porcje, sklad dosc skromny, jednak to tylko preparat wspomagajacy sen, nie ma co oczekiwac cudow.
sen glebszy, spokojniejszy, jednak rano jest pozniej problem z wygrzebaniem z lozka%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020296
to samo pytanie do tej odzyweczki, co do hGh day, ktos probowal? jakies odczucia? warto wziasc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja tam jestem sceptycznie nastawiony do tego rodzaju produktów. Raczej siła psychiki działa bardziej aniżeli one same.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Dokładnie , ja np wole brać na noc Cynk + Magnez
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Hmm...Brałem ten specyfik i muszę powiedzieć ze nieźle się po nim podrosło...daje 4,5/5 ponieważ przeszkadzał mi zapach orzeszków arachidowych. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 131
Nie polecam nikomu tego suplementu. Podczas zażywania go ciągle chciało mi się spać i chodziłem nie wyspany przez cały dzień ;/ Serdecznie odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
działa to wogóle?
1

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2371
NIe działa.. jezeli już to ZMA . w najlepszym razie cynk + magnez se kupić i brać lub cos na pobudzenie jakiś napój:) jezeli juz potrzebuje ktos pobudzenia.. A przez to sie nie rosnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
brałem ten suplement jak tylko wszedł na rynek (wtedy opakowanie był takie niebieskie z księżycem)i działał, uspokajał przd snem i dobrze regenerował, ostatnio kupiłem go po raz drugi i zacząłem brać, nie poczułem nic, zwiększyłem dawkę dwukrotnie w stosunku do danych na opakowaniu i poczułem jedynie zwiększoną pompę ze względu na zawartość argininy, ale nie po to bierze się hgh,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Co sądzicie o NATURAL HGH SUPPORT?
czy jest to zdrowy suplement? bez problemu można go kupić na allegro.Nie jest to hormon hgh, tylko powoduje jego naturalne wydzielanie.
producent informuje że suplement skutecznie:
-przyczynia się do wzrostu, nawet o kilka cm
-skutecznie wpływa na stały wzrost siły i masy mięśniowej
-przywraca smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie
-wzmacnia kości i ścięgna
-regeneruje uszkodzone komórki
Mam 21lat i chce urosną pare cm czy to mi niezaszkodzi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Mam pytanie poniewaz czytalem ze: Zalecana dzienna porcja: w dni treningowe 3 kapsułki, w dni nietreningowe 2 kapsułki. Przyjmować na noc przed snem. Tzn np w dni treningowe mam jeść wszystkie 3 kapsulki zaraz przed snem a w ciągu dnia nic?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - HGH Day

Następny temat

ActivLab - Joint Caps

WHEY premium