SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acetabolan-II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Minimalny cykl to 8 tyg. ale zalecany to 12 tygodni.Dziennie bierze sie min. 6 tabletek na pusty żołądek 1 godz. przed treningiem.Oznacza to ze musisz kupic trzy opakowania po 96 szt.bo te opłaca się kupić najbardziej.Są to duże koszta ale środek jest dobry już po 4-6 tyg.odczuwałem wzrost siły.Nie jest to koks więc nie oczekuj cudów,ale ja byłem zadowolony-tylko ta cena jest zabijająca.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
12 tygodni? pierwsze słysze ;to by kosztowało około 1100 zł.myślałem że 6-8 tygodni
Tu masz topic o acetabolanie- sklład i efekty
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=50849&forum_id=12&Topic_Title=&forum_title=Suplementacja

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
To widocznie żle słyszałeś bo znawca powinien mieć rozległą wiedzę jeśli neguje czyjes wypowiedzi,po pierwsze mam opakowanie przed soba,sam brałem,cena jest taka bo nikt nie mówił że będzie tanio,jeśli masz jakies obiekcje co do mojej wypowiedzi to spytaj się Cyberpakera jak brać i możesz powiedziec mu ze Radek z Płocka napisał że min 8 tyg.do 12 tyg.I pozdrów go ode mnie.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje Radek zarejestrowałem się wreszczie bo nie mogę już co te małolaty wypisuja,oczywiscie min.8 tyg-do 12 tyg.Będę na zgrupowaniu w styczniu to się odezwę.Trzymaj sie.

Patson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
No i co Patryk śmiałeś się ze mnie że jestem za stary na forum to co ty tu robisz zgredziu.Wypełnij jeszcze profil zeby wszyscy znali twoje rozmiary.Na zgrupowanie jadę ale w 2 drugiej grupie.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
"malolaty" heh dobrze ze nie jestem "starym prykiem" (joke ofkors)

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
rado...patson...a może tak trochę o sobie więcej))
bo jest to trochę intrygujące))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Rado dobrze napisał a ty D-M-X nie
Acetabolan II powinno stosować się minimum 8 tyg.
Sam brałem Acetabolan II, pisałem już o tym dokładniej wcześniej w innym poście.

Ze strony netrition: Acetabolan-II should be used for a minimum of 8 weeks.
O Tribestanie napisali tak: Tribestan should be taken every day for 8 weeks.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Rado co tu pisać mam prawie 36 lat.Przygodę ze sportem zacząłem 18 lat temu trenując cieżary.I tak do dzis się bawię,jak mam czas to więcej lub mniej.Zajmowałem się trochę odżywkami i poznałem Cybera bo parę latek temu jak siedział w łodzi to brałem na miejscu towar bez czekania.Sciągałem trochę z Czech,ale korona jest już zbyt droga i teraz sporadycznie tylko dla znajomych-hurtowo jest niewielkie przebicie.Czasami tu zaglądam jak mnie baba w****i,a jak mnie coś zaintryguje i znam temat w 99% to podzielę się informacjami.Tak że pozdrawiam "Zwierzu",bez podlizywania się według mnie jesteś tu guru suplementacyjnym.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Jak już kogoś pochwaliłem to grzechem by było nie wspomnieć o SONBATYM,który powinien dostać nobla za ilość odpowiedzi,te sogi mówią same za siebie,ale się rozpisałem.

radek

stary koń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eliminacja tłuszczu !! HMB czy BCAA ?

Następny temat

5kg masy!!!!!

WHEY premium