SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acetabolan-II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki lucek za uznanie

Rado a co może nie grać? Te nicki: rado , radson i patson są założone na jednym komputerze, względnie w jednej sieci osiedlowej posiadającej ten sam numer IP. Chyba wiesz co to? Dla jasnosci powiem , że to numer , który wysyła twój modem. Każdemu komputerowi bądź grupie komputerów w jednej sieci osiedlowej jest przypisany taki numer i między innymi dzięki temu można wykryć różne przestępstwa w sieci. Tutaj na sfd moderatorzy dzięki takiemu numerowi mogą sprawdzić czy na jednym IP jest założonych kilka nicków. W twoim przypadku nicki RADO i PATSON są wysłane z jednego komputera, więc musiałeś je ty utworzyć , aby dać sobie poparcie rzekomo i kumpla (którym okazałeś się ty !!!) Poza tym przyznaj że ta odpowiedź wyglądała śmiesznie....Napisałeś odpowiedź na forum w którym jest codziennie setki tematów i odnalezienie kumpla nie jest takie łatwe... Zresztą wiesz o co mi chodzi... co więc tu nie gra?

Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2003-01-05 11:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Może się zdziwisz ale dałem Ci soga za twoją szczerość,co do Patsona to już myślę nad tym bo działamy w sieci na jednym serwerze,ale to sobie spokojnie wyjasnię,mam tylko pytanie o co chodzi z nickiem Radson którego kiedys używałem i chyba jest martwy ze 2 lata ze względu na hasło które zapomniałem.Myślę więc że przytaczanie tu nicku Radson,który fizycznie nie istnieje na forum to nie ma sensu.A co do tematu "Acetabolan II"to myślałem że ktoś ma zastrzezenia co do moich wypowiedzi lub nie znajomosci tematu,ale jak na razie tak nie jest i mam nadzieję ze tak zostanie,sam nie możesz mi zarzucić że to co napisałem o Acetabolanie nie ma racji..To na razie.

radek

stary koń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eliminacja tłuszczu !! HMB czy BCAA ?

Następny temat

5kg masy!!!!!

Wiecej