SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abonament a zmiana diety.

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Witam.
Czy po zakupie abonamentu na dietę i trening na 12 miesięcy startowo na masę, można np. po 2 miesiącach zmienić to na redukcyjną, czy trzeba wykupić osobno najpierw na 2 miesiące abonament na masę a dopiero po zakończeniu wykupić kolejny abonament na redukcję?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
Wydaje mi się ze to forum umarło... Napisałem maila i 2 posty i cisza... Widzę ze tutaj tez cisza...

Ciekawe czy zawsze tak wyglądają te konsultacje z trenerem i dietetykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mcrjoker - nie ma probloemu by zmienićcel w trakcie trwania abonamentu. Podobnie można zmienić preferowaną ilośc posiłków, dni treningowe, ilośc posiłków, a nawet zamieniaśz poszczególne portrawy w diecie

Jezu0 - do kogo napisałeś maila? Konsultacje z trenerem i dietetykiem prowadzone są przez powiadomienia serwisowe, a klient odpowiedź otrzymnuje max w ciągu 48h (a najczęsciej w ciągu doby).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
Pierwszy raz napisałem pytania 29 marca w nie swoim temacie ... później założyłem nowy temat i napisałem maila przez formularz kontaktowy na waszej stronie www. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Dzięki za odpowiedź, a czy istnieje możliwość np. "zamrożenia" konta?
Tj. Wykupuję abonament na 12 miesięcy, lecz w sierpniu wyjeżdżam i wracam w październiku, nie mam możliwości prowadzenia diety i treningu w tym czasie, czy istnieje szansa, żeby te 2 miesiące nie przepadły?

Zmieniony przez - mcrjoker w dniu 2013-04-04 23:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Niestety, podobnie jak w innych znanych opcjach abonamentowych - nie ma takiej możliwości.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o treningi i diete w planach

Następny temat

Jak ćwiczyć ? Pomocy !

WHEY premium