SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakup diety i treningu

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
hej 27 września 2012 zakupiłam dietę i trening. owszem myślałam że będzie jakaś konsultacja tak jak to przedstawiała reklama, no ale cóż niestety nie. do dziś dnia nie dostałam zakupionej diety z treningiem. nikt nie pytał co mogę jeść, czy są jakieś potrawy których nie znoszę, czy zażywam jakieś leki. Zero współpracy.
Jest ktoś jeszcze kto ma ten sam problem ?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Najprawdopodobniej pojawił się problem po stronie technicznej.
Proszę uzbroić się w cierpliwość- sprawa zostanie wyjaśniona.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
rano będzie ok, już patrzymy co się stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widzę to planu nie ma, ponieważ płatność z 27 września kartą kredytową została anulowana. Proszę sprawdzić czy ściągnęło pieniądze z konta, jeśli tak, to skontaktujemy się z firmą obsługującą dla nas płatności i wyjaśnimy sprawę, czemu transakcji widnieje jako anulowana a pieniadze są sciągnięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
a kiedy jest konsultacja ? chodzi mi o konsultacje przed ułożeniem diety i treningu. dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw przygotowywany jest plan na podstawie danych przez Panią wprowadzonych. Konsultacje są dostępne po opłaceniu planu z tego powodu, żeby ew. zmiany nanosic razem z dietetykiem/trenerem na obecnym planie. Może Pani się wówczas do niego odnieść i opisać co konkretnie nie pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
ok dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
dokonałam jeszcze raz zakupu w tej chwili. Podziękowano mi za dokonanie transakcji :) tak jak ostatnim razem więc może teraz już bedzie ok. czekam niecierpliwie i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, ze transakcja ma juz status pozytywny, wiec niedlugo ktoś się odezwie do Pani na maila z planem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Potrenigu.pl

Następny temat

Modyfikacja planu diety za granicą

WHEY premium