SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania odnośnie diety i treningu

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
Mam zamiar wykupić pakiet Dieta + Trening na miesiąc.
Moje pytania:
1.Wybierając: "Etap 2 Informacje o Tobie" -chcę zwiększyć muskulaturę, mam 4 opcje do wyboru. Zastanawiam się nad wyborem poszerzenie sylwetki lub klatka i brzuch. Czy treningi bardzo się różnią zależnie od wybranej opcji? Czy inne partie będą bardziej zaniedbane?
2."Staż treningowy". Czy ćwiczenie z ciężarami w domu zalicza się do doświadczenia z siłownią? Czy raczej zaznaczyć totalnie początkujący?
3.Czytając na forum różne opinie, spotkałem się z jakimś problemem odnośnie "abonamentu który nie zawiera możliwości konsultacji się z trenerem". Czy wypełniając formularz jest gdzieś jakaś opcja, którą trzeba odhaczyć aby wybrać opcje bez lub z możliwością konsultacji??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witaj,

ad 1). obojętnie jakiego wyboru nie dokonasz, w każdej chwili możesz go zmienić, wszystkiego dowiesz się podczas konsultacji z trenerem. (jestem dietetykiem wiec nie będę się w tej kwestii wypowiadał)

ad 2). jeśli trenowałeś z obciążeniem dłużej niż kilka tygodni, to napisz, że miałeś już kontakt ze sprzętem

ad 3). standardowa opcja zawiera pakiet konsultacji, przez jakiś czas była dostępna wersja bez takiego pakietu i w zwiazku z tym pojawiło się jakieś nieporozumienie które rozwiązane zostało na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
Dzięki za odpowiedź. No to kupuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
OK, git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
No przelew już poszedł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
Czy ćwiczenia z treningu mam sam zamienić czy skontaktować się z trenerem? Problem polega na tym że nie posiadam po prostu sprzętu potrzebnego do wykonania ćwiczenia. Czy napisać do trenera jaki sprzęt posiadam?

Pytanie nieaktualne.

Zmieniony przez - Ramboyeah w dniu 2013-02-06 22:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
Mam w sumie pytanie do kogo kogokolwiek z abonamentem. A mianowicie, jak blokować produkty, których się nie lubi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
Przy posilku dajesz otworz w nowym oknie i po prawej ci wyskoczy zamien posilek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259
dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontakt weekend

Następny temat

Płatność PayPal ?

WHEY premium