SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

start diety poreningu.pl

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
Witam, jestem zainteresowany zakupem diety+treningu na stronie potreningu.pl, ale oczywiście mam kilka pytań. W ankiekcie nie ma informacji o budowie ciała (ja jestem mezomorfikiem). Dodatkowo chciałbym żeby ktoś mi podopwiedział co bedzie dla mnie najlepsze, bo z jednej strony chce zgubić tkankę tłuszczową, a z drugiej chcę budować suchą masę mięśniową.
Do tego zastanawiam sie kiedy zacząć cykl, bo na początku lutego idę na rekonstrukcje ACL... pytań dużo, jak można uzyskać odpowiedź żeby wiedzieć co zamówić? :) Chce żeby wszystko było dopasowane indywidualnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Cokolwiek nie zamówisz - zawsze można zmienić cel i dopasować dietę w trakcie konsultacji. U nas plany mają charakter dynamiczny, można je modyfikować na bieżąco, w zasadzie z dnia na dzień

Zastanów się co jest dla Ciebie większym priorytetem - masa czy redukcja i to zaznacz w ankiecie, w razie potrzeby z- modyfikujemy dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
:) ok, w takim razie będzie dużo pytań po zakupie pakietu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
nie chce mi sie zakladac nowego tematu odrazu w tym spytam czy mozna zaplacic przeleweMM??

Sila!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

ile czasu

WHEY premium