SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abgymnic - kilka pytań po zakupie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam,

Kupiłem sobie Abgymnica i właśnie do mnie przyszedł. W instrukcji jest napisane, aby ćwiczyć 30 minut dziennie. Czy te 30 minut odnosi się do każdego mięśnia? Czyli jak chce ćwiczyć np. biceps i brzuch to w sumie godzine? I jak powinienem dawkować siłę programu? Najpierw wziąłem 2/10 przez 10 minut, żeby się powoli przyzwyczajać, ale czy to konieczne?

Z góry dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Kolego, trafiłeś - jak nazwa wskazuje - na forum SPORTOWE. Wątpię, aby ktokolwiek tu używał takich wynalazków jak AB. Odpowiedź prędzej znajdziesz na forum Pani Domu itp.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
sorry moze nie odpowiem na twoje pytanie ale ...po co w to zainwestowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Teraz Abgymnic jest tani, chciałem spróbować. Proszę o odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Trzeba było zainwestować w karnet na siłownię/basen/buty do biegania itp., a nie badziew, jakim jest AB. Elektrostymulacja mięśni stosowana jest w rehabilitacji, u osób cierpiących na atrofię mięśniową etc., a nie u zdrowych ludzi.

http://www.fda.gov/cdrh/consumer/ems.html
Q.These electrical muscle stimulators are advertised not only to tone, firm, and strengthen abdominal muscles, but also to provide weight loss, girth reduction, and "rock hard" abs. Do they really work?

A. While an EMS device may be able to temporarily strengthen, tone or firm a muscle, no EMS devices have been cleared at this time for weight loss, girth reduction, or for obtaining "rock hard" abs.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 116
Ten i inne badziewa sa dobre ale tylko na reklamach a nie w praktyce leżąc sylwetki nie zbudujesz a wiec do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
To wiadomo, ale czy Abgymnic jest dobrym wspomagaczem? Mam tutaj na myśli ćwiczenia + Abgymnic. I czy można włożyć Abgymnic i w tej samej chwili podnosić tą ręką hantle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
hehe no jak juz kupiles to widze ze porobojesz na sile znalesc jakies zalety i zastosowanie

pouzywaj i napisz sam recenzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
czy Abgymnic jest dobrym wspomagaczem

Nie.
To urządzenie dla naiwnych i leniwych.
A warto dodać, że liczba kalorii spalanych przy użyciu takich cudeniek równa się w przybliżeniu liczbie kalorii, jaką spalisz, zakładając aukcję na Allegro, aby sprzedać swojego AB.
Mięśni na tym też nie zbudujesz, jeśli o to Tobie chodzi.
]

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2008-10-24 19:59:07

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to czasami powiadam...

sprzedaj koledze ktorego nie lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Skoro już kupiłem, to na razie będę próbował - oczywiście w połączeniu z jakimś treningiem i za jakiś czas coś napiszę. Mocno mnie zniechęciliście, ale już jest po fakcie; kupiłem, więc muszę używać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mentalnosc polaka...

kupilem - musze uzywac . co z tego ze to do dupy .
polak nie przepusci ani jednej wydanej zlotkowki .

nie pisze tego aby kogos urazic ale czasami taka postawa mnie irytuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!DIETA!NA!OCENE!

Następny temat

Pilnie potrzebuje porady

WHEY premium