SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
witam mam kilka pytań odnośnie diety
mam zamiar przejść od kwietnia na ckd i nasuwa się pare pytań
1. czy liczyć białko ze słonecznika? brakuje mi około 20 g białka i mam dylemat
2. o której aeroby? rano nie moge bo chodze do szkoły i nie da rady, zostaje wieczór lub popołudnie. dodam że posiłki po południu jem o godzinie 15:30, 18:30
3. ten posiłek o 18.30 to jest tuńczyk.. tak wyszło że jak rozplanowałem 5 posiłków to ostatni jem o 18:30. coś mi sie wydaje że to nie najlepiej że jest taka przerwa, ale doradźcie co zrobić - w dni kiedy będe miał aeroby zjeść ten posiłek ok. 21 (np) a między tym posiłkiem i 15:30 pobiegać, czy może rozłożyć diete na 6 posiłków?
wiem, że najlepiej biegać na pusty żołądek ale popołudniu naprawde ciężko żeby był pusty tak mi sie zdaje może się myle. napiszcie jak Wy sobie z tym radzicie

BeneK

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1316
3909436

Napisz do mnie to ci powiem i pomoge...sam jestem na CKD od początku lutego wiec będę wiedział co i jak :)

jak masz motywacje...zrobisz wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
oki aczkolwiek pytania aktualne :-]

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
. czy liczyć białko ze słonecznika? brakuje mi około 20 g białka i mam dylemat /licz ze wszystkiego
2. o której aeroby? rano nie moge bo chodze do szkoły i nie da rady, zostaje wieczór lub popołudnie. dodam że posiłki po południu jem o godzinie 15:30, 18:30 /po siłowni
3. ten posiłek o 18.30 to jest tuńczyk.. tak wyszło że jak rozplanowałem 5 posiłków to ostatni jem o 18:30. coś mi sie wydaje że to nie najlepiej że jest taka przerwa, ale doradźcie co zrobić - w dni kiedy będe miał aeroby zjeść ten posiłek ok. 21 (np) a między tym posiłkiem i 15:30 pobiegać, czy może rozłożyć diete na 6 posiłków? / możesz na 6

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza

Następny temat

KIEŁKI

WHEY premium