SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań do specjalistów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Witam, przejde od razu do rzeczy:
kuzyn ma wrodzoną nietolerancję białka. Niewiem nic o tej chorobie , a on prosił mnie o rade w sprawie diety. Niewiem jakie białka są nieprzyjmowane przez jego organizm, czyli niewiem jake produkty może on sporzywać. Niestoi chyba na przegranym miejscu jeżeli chodzi o kulturystyke ? Prosiłbym was o pomoc w tej sprawie. Tzn. mniej więcej
1) jakie prodkuty może sporzywać
2) czy może kupić i spożywać białko serwatkowe WPC ?


Teraz pytanka odemnie
1) robie rzeźbe, jeżeli w nocy nachodzi mnie głód to czy moge obrać sobie pare marchewek i zjeść ?
2) czy mam się trzymać schematu z posiłkiem przed i po treningowym , czy np. (w celu szybszego spalania tłuszczu) pominąć posiłek przed treningowy , lub ograniczyć w nim węglowodany ?
3) czy po treningu (zarówno siłowym jak i areobowym) mogę wypić 1,5 szklanki soku winogronowego nawet gdy sa to interwały ?

pozdrawiam
+Cahir+

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
co do tej choroby to wydaje mi sie, ze tutaj chodzi o nietolerancje laktozy. Moze niech stara sie spożywac wiecej białka pochodzenia roslinnego, soja itd, a odzywke raczej moze spozywac. Najlepiej zeby porozmawiał z lekarzem

1)ustal tak diete abys nie musiał jesc w nocyw nocy bialeczko, zwlaszcza ze jestes na rzezbie. Ale jedna czy dwie marcheweczki raczej nie zaszkodzą poniewaz mają niskie IG

2)trzymaj sie wersji z dwoma posiłkami, oba sa wazne w drugim mozesz troszke obnizyc węgle

3)szklana wystarczy

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
Witam, przejde od razu do rzeczy:
kuzyn ma wrodzoną nietolerancję białka. Niewiem nic o tej chorobie , a on prosił mnie o rade w sprawie diety. Niewiem jakie białka są nieprzyjmowane przez jego organizm, czyli niewiem jake produkty może on sporzywać. Niestoi chyba na przegranym miejscu jeżeli chodzi o kulturystyke ? Prosiłbym was o pomoc w tej sprawie. Tzn. mniej więcej
1) jakie prodkuty może sporzywać
2) czy może kupić i spożywać białko serwatkowe WPC ?


Teraz pytanka odemnie
1) robie rzeźbe, jeżeli w nocy nachodzi mnie głód to czy moge obrać sobie pare marchewek i zjeść ? / lepiej białka z jajek
2) czy mam się trzymać schematu z posiłkiem przed i po treningowym , czy np. (w celu szybszego spalania tłuszczu) pominąć posiłek przed treningowy , lub ograniczyć w nim węglowodany ? / posiłek przed treningowy jest ważny możesz najwyżej troche wegli obciąc
3) czy po treningu (zarówno siłowym jak i areobowym) mogę wypić 1,5 szklanki soku winogronowego nawet gdy sa to interwały ?
po aerobach nie trzeba

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Dzięki, macie po Sogu

pozdrawiam
+Cahir+

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zostać instruktorką fitness?

Następny temat

Prośba o dietę

WHEY premium