SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A teraz mzoe byc???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
A no kalorie to okolo 2900 wiec sam juz teraz niewiem czy dobrze policzylem.Czyli 290g bialka 218g weglowodanow i 96 g tluszczy

Napewno zle policzyles. Za duzo bialka, za malo ww...

Ale jesli to masowka to gainer ze 2 razy na dzien by nie zaszkodzil??

Pijesz go do uzupelnienia diety, wiec nie wlaczaj go jako staly element ktoregos posilku (oczywiscie bezposrednio po treningu bedzie dobrym rozwiazaniem)

Zmieniony przez - xeran w dniu 2007-03-08 09:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2345
To co wyrzucic a co dodac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2345
Niech ktos odpowie bo nie mam pomyslu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Rozpisz swoją dietę zgodnie z zaleceniami i daj do oceny raz jeszcze

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2345
Zgodnie zaleceniami to znacyz jak?? Nie wystarczy podac ile kalorii a pozniej rozpisac co i kiedy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Do ulożenia diety potrzebna Ci ilość kalorii, rozkład białek, węgli i tłuszczy. Mając te dane ułóż dietę dobierając odpowiednie produkty i ich ilość.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
J/w

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-03-08 22:31:22

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Tak jak inni, czyli normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2345
No wiec jestem szczuply wielkich problemow z przybieraniem na wadze nei mam, wiec sam do konca niewime czy jestem ektomorfikiem.Kalorie to okolo 2900.290g bialka,218 ww,96 tluszczy. Dieta ma byc na mase.

1 sniadanie 7-9 rano Platki owsiane, orzechy wloskie i rodzynki do platkow,kefir,ser biały,herbata z miodem.


2 sniadanie 10-12 ciemne pieczywo z jajkiem i pomidorem ewentualnie z pieczenia, banan ,jablko,gainer

posilek przedtreningowy 12-15 ryz/kasza i piers z kurczaka,surowka,gainer ewentualnei zamiast piersi ryba,lyzecka oliwy.

posilek potreningowy 15-18 makaron,mieso,warzywa,gainer,szklanka mleka z 3 lyzkami glukozy bezposrednio po treningu

kolacja 18-21 makrela z warzywami,herbata z miodem.

przed snem 23-24 twarog,pomidory z cebula,lyzeczka oliwy.

Jesli ktos skomentuje to prosilbym juz o ostateczna poprawe jesli by cos bylo nie tak to prosze cos wyrzucic i cos wstawic zamiast.Przypomne , ze dieta ma byc na mase.Z gory dzeki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2345
YY znowu napisalem pomylkowo tyle ile wczesniej:P bialko 190g ,ww 480,tluszcze 120g. Gram w posilkach nei podawalem,poniewaz, ale jest wszystko w zesszycie obliozne aby bylo tyle kalorii, bialka,ww i tluszczy ile mialo byc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wreszcie sie sie za to zabieram!!

Następny temat

posilek potreningowy a MCT ?

WHEY premium