SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A ja mam tylko 1 małe pytanko

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 630
Chcę tylko zapytać oto w jaki sposób mam usunąć zdjęcie istniejące na moim profilu( a już dawnoo nie aktualne) a wkleić nowe? Gdy chce nowe zmniejszyć tak ja pisze 80x80 pikseli to i tak nie wkleja się... Proszę o pomoc. Jeśli piszę nie w tym dziale przepraszam ale proszę o szybką odpowiedź i wyrozumiałość :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
jezeli w PROFILU
to wchodzi w zakladke profil (u gory w pasku) i next "Rozszerzony profil" tam zmieniasz fotkę w profilu

80x80 to musi miec avatar, a tego zmieniasz w profil -> edytuj swoje konto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 630
Dziękuje pieknie. Ale avatar staram się zmienić na 80x80 i jak zmieniam to pisze np. 65x80 a inaczej sie nie da :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
wszystko sie da, wrzuc fotke https://www.sfd.pl/_PRZERABIAMY_ZDJĘCIA_NA_AVATARY_cz._II-t482391.html w ten temat a juz Ci ktos odpowiednio zmieni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 630
Super dzięki ;***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miasto z małej litery

Następny temat

Kosmetyka w regulaminie

WHEY premium