SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDRZEJ MASZEWSKI - RESTART EPIZOD 1 !

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
W kulturystyce też jest ważna cierpliwość. Spokojnie - będzie kolejna część to się obejrzy. Przynajmniej jest na co czekać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
maciasss
szkoda, że są tak długie przerwy, rozrzedza to niestety trochę euforię i oczekiwanie związane z pierwszą częścią. może lepszym pomysłem byłoby nagrywanie systematycznie kolejnych części tak, by przerwy nie przekraczały max. 2 tygodni?


https://www.sfd.pl/ANDRZEJ_MASZEWSKI__RESTART_EPIZOD_1_!-t1012155-s5.html#post2



To nie ma byc kolejny filmik nagrany z jednego treningu i zmontowany z dodaniem energicznej muzyki, który mozna złozyc w 1-2 dni, tylko coś więcej, a to zajmuje czas.
Z tego co mi wiadomo planowany jest 1 odc na około miesiac, ale na poczatku moga wystapic małe opoznienia , najblizszy lada dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Jestem z epoki Portagenu i Nutramigenu, które był problem kupić, ale dało radę. A teraz? Idziesz do sklepu z odżywkami i masz wszystko. Oczywiście, myślę o legalu Pozdrawiam Andrzeja i trzymam kciuki. Będę śledził ten topic.

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Super... jedziemy dalej!

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Będą kolejne odcinki, czy to już koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
dzisiaj będzie wrzucona premiera 2 odcinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 967
git!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
juz ogladam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zniżki w sklepie Atleta Łódź dla klientów siłowni Gym System – Agata.

Następny temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE OD ATLETY ŁÓDŹ

WHEY premium