SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDRZEJ GOŁOTA ;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1427
hej wiecie ile dzis wieczorem zaplanowano walk i którzy z koleji maja walczyc polacy chodzi mi o ADAMKA I GOŁOTE ? ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Golota to najwazniejsza walska i okolo 4:50-5 ma byc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Na ryby niech se idzie patałach i tyle, ****aa w****iłem sie noo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9427
53 sekundy dobrze ze poszedlem spac, bo powtorke w teleexspresie obejze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
golota od kazdego parola dostalby wpier.dol
robi z siebie błazna i przynosi wstyd narodowi polskiemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
już nie te lata.. znów było widać brak refleksu Gołota powinien se dać spokój z walkami na tym poziomie

swoją drogą chętnie obejrzałbym pojedynek Gołota-Michalczewski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Michalczewski go ladnie w studiu krytykowal

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
o to mi właśnie chodzi... Michalczewski też nie powinien moim zdaniem choć wiele osiągnął krytykować tak Andrew. Odrazu mi sie przypomina Saleta krytykujacy Tygrysa a walczy jak pokraka, reka na dole, odsloniety i zgrywa twardziela a po 3shotach juz nie moze

Gdyby ktos zorganizowal taki turniejek Michalczewski-Saleta-Golota niezle by zarobil, choc nie te wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
tomaszw88 wyjdź człowieq ; o pokaż mi lepszego polskiego boxera w wadze ciężkiej ... 35wygranych walk - 6przegranych to dla ciebie do dupy ?

on juz ma 37lat trudno zeby jeszcze wygrywał z typami o 6lat młodszymi

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Dal sie zaskoczyc, zbyt sztywno stal ale zamroczyly i zaskoczyly go pierwsze ciosy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wlasnie leci zara sie zacznie walka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opłaca się??

Następny temat

prezentacja nt. kulturystyki

WHEY premium