SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMERYKANSKIE DAWKI, czyli jak te s****ysyny tak rosną;)?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez sadze ze to niesprawiedliwe spalmy amerykanow jak hitler zydow i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Nikt nikogo nie zmusza do mieszkania w Polsce ;)
Są państwa, które mają jeszcze gorszą sytuację, w których ciężko jest dostać zwykły monohydrant...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem czy w Francji jest gorzej, oficjalnie tego mono nie dostaniesz, a na czarnym rynku wszystko co zechcesz. Na białorusi natomiast koksu mają po uszy, ale z dobrymy supłami ciążo no i wypłatą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
transformacja jest niesamowita to fakt...
ale nie ma co się podniecać że zrobił to w pół roku...
bo mógł to robić pare lat a wali ścieme...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
Mirmillo : powiedz w jakich panstwach jest ciezko kupic mono ?

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stawiam na somalie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587


To mnie rozwala.Reklamują się oficjalnie na forach.Można kupić różne środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Najtrudniej to bedzie niedlugo w mlekiem i miodem plynacej UE jak swoje wszystkie dyrektywy wprowadzi.


A odnosnie tych Amerykancow to wedlug mnie wcale tacy zaj***isci nie sa jak ich tu niektorzy przedstawiaja. Sa osoby dobrze wygladajace, ale tak w pyte to ich az tez nie ma.
A youtube to sa glownie z zawodnikami przygotowujacymi sie do startow to nic dziwnego, ze tak dobrze wygladaja.
Ale jak by Mateusz Burdzy, Tomek Pabiniak czy Dariusz i Dresonator nagrywali filmiki i do sieci wrzucali to tez by ktos zinnego kraju mogl sobie pomyslec "jak wykurvoscie w tej Polsce wygladaja, a unas to same leszcze".

Zreszta nawet nie trzeba szukac w sieci. Na pewno ukazdego w miescie czy na wsi jest jakis doyebany koles.A ze nie chce mu sie wrzucac fot na internet po to, zeby jakis wiur mu powiedzial, ze na koksie to kazdy tak moze wygladac () to juz jego sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Może zle to sformułowałem. Mamy wiele polskich firm, które produkują suple. I to suple na całkiem niezłym poziomie imo. Natomiast np. na Ukrainie, Białorusi czy Litwie z tego co sie orientuje praktycznie wszystkie odzywki są importowane (miedzy innymi z Polski), przez co ich cena rośnie. A zarobki mają jeszcze gorsze.

Czy na przykład Madagaskar. bysmy sie podciągali na gałęzi, zeby najszersze zrobić Ale przynajmniej aerobów dużo bo co chwile trza spieprzać przed jakimś gepardem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
barjur2 w np.Francji nie ma mono i w któryś z krajów skandynawskich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

epiX2

Następny temat

deka omka jak zwiekszac dawki#

WHEY premium