SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMERYKANSKIE DAWKI, czyli jak te s****ysyny tak rosną;)?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
offtop: Ninja ostrą masz tą dyslekcje

Jestem za leszcz na grama , ale dotego tez dojde 5-)

Zmieniony przez - CalvinK w dniu 2009-12-03 23:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
no mam heh. powiem ci że znam zasady pisowni ,ale jak szybko pisze to mam takie okcje właśnie

a ten typ którego fota tam była to zawodowy bodybuilder,instruktor ,trener ,dietetyk,więc człowiek z 11 letnim stażem ,bez problemu może tak zrobić...
on tam pisze że na tej pierwszej focie był po ostrych imprezach ,sporej przerwie i jadł lipnie przez okres niećwiczenia,ponadto on szybko nabrał wysoki bf a taki bf łatwiej spalić...

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-12-03 23:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki BL made in US

btw zobacz jakie skoki jakości robił BL

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-12-03 23:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
a moze tak przestancie sie podniecac amerykanami i wezcie sie za siebie

duzo zarcia, koksu i ciezki trening i kazdy moze wygladac jak koles po tej metamorfozie. jesli jednak wyrobi z utrzymaniem diety (bo ja nie )

czytam o tym lepszym soku,suplach itd to mnie pusty smiech ogarnia. nalepiej narzekac ze nie ma sie gena i forma dlatego z dupy.

tak jak infa napisal wczesniej, walic trzeba wiecej niz 250mg testa e4d jesli chce sie byc bestia.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
ile mozemy tyle mozemy, jak jest tak jest, lepiej nie bedzie, a przynajmniej nie predko.

Wiec chłopaki walimy cwiczymy jjemy zebysmy mieli wiecej pudzianów i przynajmniej jednego takiego jak ronnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
jordanwlkp-żebym miał zmartwienie tylko takie jak pokusa na jedzenie inne niż kulturystyczne to byłbym w niebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jancykcyk, a Ty myslisz,ze normalnie (rekreacyjnie) cwiczacy kox nie ma zmartwien i stresow?

zebym nie mial szkoly,zebym nie musial pracowac, zebym mial wiecej kasy ,zebym mial taki gen jak... itd itd...

zawsze wymowki. jesli chcesz wygladac jak pro to trzeba pogodzic wszystko ze soba i dac z siebie wszystko.
jesli nie to przestancie narzekac bo tego juz sie sluchac/czytac nie chce.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Źle mnie zrozumiałeś ,jeśli chodzi o moja osobę to jakbym miał kasę na jedzenie poważniejsze ,troszkę supli to był bym zadowolony ale na razie jestem nastoletnim adeptem

Zmieniony przez - Jancykcyk w dniu 2009-12-04 00:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ma piz.de bo nie mam silki nigdzie w obrebie 45min samochodem i co na to powiesz ?

bo co znajde nowa silke to jakies 3 bieznie 2 rowery pilka karimata i jedna maszyna z cyklu wszystkow jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
No ja siłownię mam akurat w miarę dobrą i 15 minut drogi z buta wiec chociaż to dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

epiX2

Następny temat

deka omka jak zwiekszac dawki#

WHEY premium