SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AEROBOWA "6" WEIDERA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 160476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Jak nalezy wykonywac 6 Weidera? jest w niej 6 ćwiczeń
link do tych ćwiczeń: [LINK]
Opis: 1 dzień - 1 seria - 6 powtórzeń
Czy robie pierwsze ćwiczenie od razu 6 razy, drugie 6 razy, 3cie 6 razy i.... szóste 6 razy i koniec?
Czy pierwsze raz, drugie ćwiczenie raz, trzecie raz i tak do szostego, i cyklicznie to powtarzam 6 razy?
Czy jakies odstepy miedzy cyklami moga byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
help;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
takie jedno pytanie.
robimy pierwsze ćwiczenie, wszystkie powtórzenia i serie, i przechodzimy do drugiego ćwiczenia, czy robimy jedno potórzenie w pierwszym ćwiczeniu, a potem przechodzimy do kolejnych, i tak 6 razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1018
na przykładzie pierwszego dnia... 6powtórzeń pierwszego ćwiczenia później od razu 6 następnego itd... między cyklami jakieś 30s przerwy(CZYTAĆ nie PYTAĆ)

Jak będę duży i silny to Wam powiem jak to zrobiłem... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Mam zamiar od dzisiaj zacząć ćwiczyć 6 Weidera. I mam taki jeden problem w 1 ćwiczeniu 6 razy lewa, 6 razy prawa i następne ćwiczenie, czy 3 razy lewa, 3 razy prawa i następne ćwiczenie

Jestem początkującym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Ja skończyłęm robić weidera - ewekty są znakomite (teraz 3 tygodnie pzrerwy i zaczynam ponownie).
JA robiłem tak:
1 cwiczenie - raz
2 cwiczenie - raz
...
6 ćwiczenie - raz
= 1 powtorzenie
i tak szesc razy
Robiłem na zmiane, by nie zmeczyla sie tylko jedna partia miescni brzucha, lub nie nadwyrezyła.

Polecam bardzo weidera.!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
czy 6 weidera trzeba robic JAKO trening czy PO treningu jako aeroby?

___________________________
no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1480
Ja jestem zwolennikiem robienia brzuchow po 30 sekund pracy i 30-60 sek odpoczynku i tak z 30 minut z efektow jestem zadowolony jest to raczej na spalenie tluszczu niz na umiesnienie brzucha. Moze zaraz jakis moderator mi wyjedzie ze to niemozliwe ale mi sie wydaje ze jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
Witam, zaczynam właśnie ćwiczyć A6W chciałem wcześniej ale przeczytałem, że póki nie zrzucę sadła to nie będzie pożądanych efektów więc zrzuciłem (trochę jeszcze jest ale zdecydowanie mniej ) polecam pływanie 7 razy w tygodniu mi wystarczyło szybkim tempem robić 40-60 basenów i trochę mniej jeść. Wracając do A6W znalazłem mianowicie taki o to film instruktażowy


i ten gość co to robi on przy każdym ćwiczeniu nie odkłada nóg na ziemię tylko ciągle ma je w górze zrobiłem dziś dwie wersje (pierwszy dzień ) najpierw tą z bez odkładania a potem z (oczywiście nie od razu )I nie wiem jak mam ćwiczyć poprawnie Proszę bardzo o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie (szukałem nikt takiego tematu nie poruszył ale nie zakładam, że słabo szukałem bo wątków na temat A6W jest masa)

Żaden mężczyzna, który ma coś porządnego do zrobienia na świecie, nie ma
dość czasu i pieniędzy na tak długie i kosztowne polowania jak polowanie
na kobiety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 561
ponad tydzień temu skończyłem a6w, warto wspomnieć że a6w powinna wykonywana być w dość szybkim tempie, dlatego też wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jest jedynie dotknięcie ziemi i szybki powrót
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase - ocencie prosze...

Następny temat

SUper dietka

WHEY premium