SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ADCC- zawody, MASA, TRENING

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 770
Witam, proszę o radę, a mianowicie problem polega na tym, że zawody są 4 grudnia, ważę ok 81kg, a chcę startować w kat do 80kg, więc pasuje mi zrzucić 2kg, najlepiej samego tłuszczu. Trening mam taki: pon-siłownia, wt- maty(grappling), śr-siłownia, czw- maty, pt-siłownia, weekend wolny. Pytanie brzmi tak: biegać rano i wcześniej łyknąć tylko amino? Inaczej biegania nie wepchnę bo mam dosyć napięty plan treningowy. Bardzo proszę o wszelkie sugestie doświadczonych osób.
Dzięki, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Dieta i areoby
Jak Ci sie nie uda w co nie wierze to zawsze zostaje przed sauna i ograniczenie jedzenia.
A biegać najlepiej rano

Zmieniony przez - Neith24 w dniu 2010-11-19 16:09:07

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 770
Dzięki wielkie za pomoc, to mój pierwszy start w zawodach, nareszcie zobaczę jak to jest:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 770
Tylko jeszcze pytanie ile razy w tygodniu biegać? 3 wystarczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
W najgorszym przypadku 2 kg gubi się w jeden dzień głodówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Słuchaj jeśli nie zgubisz do 4 grudnia i nadal będziesz miał 81 kg. To po co się głodować. Przed zawodami zakładasz na siebie dresy kilka par 30 min biegu / skakanka i zrzucisz 1-2 kg. Wypocisz się. A po ważeniu to juz mozesz jesc spokojnie nawet jak ten 1 kg wroci to się nic nie stanie :)

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
w 2 tyg 2 kilo TŁUSZCZU raczej nie zrzucisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
dlaczego nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4792
Zawody w skale?

"I'm the best ever
I'm the most brutal and vicious and most ruthless champion there's ever been..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Cynik - Domysl sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Ja w 2 tyg zrzuciłem 4 kg, jedząc dużo.... Bardzo dużo. Ale co drugi dzień biegałem 2-3h stałym tempem 8 km/h. Zależało mi na wytrzymałośći nóg nie chciałem stracic na wadze dlatego jadłem dużo ale po wejsciu na wage po 2 tyg biegów.... Waga spadła o 4 kg. Więc wszystko jest możliwe.
Kolega zapaśnik miał do zawodów 2 tyg i zrzucił 9 kg. Ale to już było ostre duszenie. 1-2 kg to lajt

Zmieniony przez - AdamV w dniu 2010-11-20 09:17:07

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rocznik 1994 boks

Następny temat

Knees of Fury 31: Paweł Słowiński nokautuje!

WHEY premium