SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9kg w 14 dni - Czy to możliwe ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
a dieta naprawde wyglada tak tylko koles zapomnial dopisac ze codzien anapolan do tego co pare dni strzal w dupe z omki i przemyslowe ilosci metki:)a poza tym te zdjecie hahaha ten bladziak i ten wy***any kolo opalony heh nie ma to jak photoshopw 30 dni taka sylwetka kurde ludzie to po co cwiczycie latami?kupcie dietke cud i juz:)

tommy098

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZYM DALEJ W LAS TYM CIEMNIEJ! JESZCZE TAKIEJ ŚCIEMY NIE WIDZIAŁEM JEST TO CAŁKOWITY KIT! NO ALE CÓŻ FRAJERZY NA TAKI CHWYT ZAWSZE SIĘ ZNAJDĄ! LUDZIE ORIENTUJCIE SIĘ TROCHE W KLIMACIE A POTEM RÓBCIE ZAKUPY!

wszystko jest dla ludzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
jak dobrze pamietam dawalem te oferte do humoru lub do szatni
Bosche, i ludzie to kupują hrhr....

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2412
Gościu , jakbyś pokazał na tych fotkach twarze to jeszcze - no chociaż zawsze idzie fotomątarz zrobić :P kit

-===> Być Wielkim i Umrzeć Wielkim <===-

-===> Być Wielkim i Umrzeć Wielkim <===-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Zastanawialem sie czy nie kupic tej diety na Allegro, bo jest tak reklamonana. OGROMNY SOGACZ dla autora tego postu, przeciez setki ludzi sie na to nacina no i teraz wyszlo szydło z worka. Chwała Ci za to, ze opublikowałeś tą "cudowna diete" na forum....

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Ludzie, dawajcie sogi temu chlopakowi, ktory ja tutaj opublikowal. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawy ile pieniedzy trzepie ten koles na Allegro sprzedajac ta diete. Co tydzien kupuje od niego ja kilkanascie osob lub wiecej. Autor tego postu zdemaskowal oszusta, zaplacil ponad 10zl dla dobra niekomercyjnej wiedzy - opublikowal ja, ale musial zaplacic, a opublikowal za darmo. Sam zastanawialem sie czy nie kupic tej dietki. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi "uratowales" przed oszustem w ten sposob...

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuwa w 14 dni kulturysta , no prze****e są na tym allegro , a ja też zauwarzył że ludzie to kupują, ale gość robi ludzi w konia, i taka prawda!!!!!!!!!

Wiitam wszystkich forumowiczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
hehehehhe :)
Pozdrowienia dla tych co kupili :)

PS.
Bylem raz w sklepie.
Przyszla dziewczyna po L-Karnityne ( sama powiedziala ze chce ) dodala ze za 2 tyg. przyjezdza jej maz z USA i chce schudnac ale nie ma czasu cwiczyc.
Byla starsznie tlusta i mysle ze z 7 miesiecy jej zajmie doprowadzenie swojego wygladu do ...
... ale mysle ze ta diete kupilaby :)

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no więc to foty to zwykły fotomontaż powiększyłem je i przyjżałem sie taki szczegółom jak sutki czy pepek i stwierdzam że to nie ten sam człowiek.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
megon - to nie jest odosobniony przypek ale to raczej smutne a nie smieszne

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozciągnięta skóra ? ;(

Następny temat

Pasza...

WHEY premium