SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9 m-cy treningu - słabe efekty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.
trenuję na siłowni od ponad 9 miesięcy. przez pierwsze 4 miesiące treningu miałem dość zadowalające efekty siłowe, przyrost masy jakieś 5 kg... po tym okresie przyrost masy stanął w miejscu, tak samo z przyrostem siły - powiedzmy że raz na kilka tygodni jestem w stanie zwiększyć nieznacznie ciężar w jednym ćwiczeniu.
trenuję 3 razy w tygodniu (pn, śr, pt) o godz. 7 rano. czy tak wczesna pora treningu może mieć wpływ na postępy?
mogę podać plan treningowy jeśli jest potrzeba.

z góry dzięki za jakąkolwiek poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 832
dlaczego tak wcześnie źle robisz trening powinien odbyać sie 1godzine po obiedzie i przed kolacja
to jest optymalna forma panie kolego twoje mięśnie niedośc że nie mają bodźca do wzrostu w postaci białka to jeszcze są zmęczane całym dniem i nie mają czasu na regenerkę @!ybierz koiecznie inna porę !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam świadomość tego że nie jest to najlepsza pora, ale nie mam innej możliwości... pracuję do godz. 18, a później mam inne zajęcia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
Moze to wina diety. Skoro pracujesz do 18 moze nie masz czasu na regularne i pelnowartosciowe posilki??

2 many friends 2 close, you may collapse from the overdose...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie że dieta jest okej - na początku się sprawdzała, stąd te 5 kilo na starcie... a w pracy mam możliwość spokojnie przyjąć 2-3 posiłki, co zresztą robię.
może to wina treningu? od kilku miesiący nie zmieniałem planu treningowego.
spróbuje treningu cyklicznego proponowanego przez Michaila, może to coś da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

Jeśli zależy Ci na zmaksymalizowaniu efektów treningowych oraz ukierunkowaniu swoich wysiłków-

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"

TUTAJ MASZ WSZYSTKO PODANE NA TACY-TYLKO TRENUJ, JADAJ I ODPOCZYWAJ, NO I...PATRZ W LUSTRO

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=102412

http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?

TRENUJE 9 M-CY, BEZ PRZERWY, WCZESNIEJ SYSTEMATYCZNIE NA SIŁOWNIE NIE UCZĘSZCZAŁEM

2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),

PIERWSZE 3 MIESIACE 4 RAZY W TYGODNIU Z TAKIM DWUDNIOWYM SYSTEMEM TZN.
1 DZIEŃ (PN): KLATA, PLECY, BICEPS, TRICEPS
2 DZIEŃ (WT): NOGI, BARKI
3 DZIEŃ (CZW): JAK W 1 DZIEŃ
4 DZIEŃ (PT): JAK W 2 DZIEŃ

OD OSTATNICH 6 MIESIECY TRENING WYGLADA TAK:
1 DZIEŃ (PN): KLATA, TRICEPS
2 DZIEŃ (ŚR): PLECY, BICEPS
3 DZIEŃ (PT): BARKI, PRZEDRAMIE
+ W KAŻDY DZIEŃ BRZUCH 1-2 ĆWICZENIA

-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,

OSTETNIE 6 M-CY:
1 DZIEŃ
KLATA:
NA ŁAWCE POZIOMEJ SZEROKI CHWYT SZTANGA
NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKI CHWYT SZTANGA
NA ŁAWCE SKOŚNEJ SZTANGIELKI
NA ŁAWCE POZIOMEJ ROZPIĘTKI

TRICEPS:
WYCISKANIE FRANCUSKIE SZTANGI W SIADZIE
WYCISKANIE FRANCUSKIE SZTANGIELEK NA LEŻĄCO
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
POMPKI NA PORĘCZACH
2 DZIEŃ
PLECY:
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE (WIOSŁOWANIE)
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
BICEPS:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI SIEDZĄC
PODCHWYTEM (Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA)
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”

3 DZIEŃ:
BARKI:
PODCIĄGANIE SZTANGI WZDŁUŻ TUŁOWIA
WYCISKANIE SZTANGI SPRZED GŁOWY SIEDZĄC
WYCISKANIE SZTANGI ZZA GŁOWY SIEDZĄC
ARNOLDKI
PRZEDRAMIE:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC
UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE
+WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” SZTANGIELKAMI

WSZYSTKIE ĆWICZENIA WYKONUJĘ W SYSTEMIE PIRAMIDALNYM 3 SERIE PO 8 POWTÓRZEŃ
A Z PRZERWAMI TO RÓŻNIE OD 30 SEK. DO 3 MIN, ZALEŻY OD ZMĘCZENIA - SZCZERZE PRZYZNAM ŻE NIE PILNUJE TEGO AŻ TAK BARDZO..

MAŁE WYJAŚNIENIE ODNOŚNIE BRAKU TRENINGU NÓG:
LEKARZ ZABRONIŁ MI WYKONYWANIA WSZELKICH ĆWICZEŃ NA NOGI Z CIĘŻAREM NA RAMIONACH, A NA SIŁOWNI NA KTÓRĄ UCZĘSZCZAM BRAK ATLASU.
ALE OD PONIEDZIAŁKU BĘDĘ CHODZIŁ NA PROFESJONALNĄ SIŁOWNIE WIĘC WSZELKIE SUGESTIE DOTYCZĄCE CWICZEŃ NA NOGI MILE WIDZIANE..

-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???

W POCZĄTKOWYM OKRESIE (3-4 M-CE) 5 KILO MASY, PÓŹNIEJ RZEŹBA (UWYDATNIETNIE WSZYSTKICH MIESNI), WYTRZYMAŁOŚĆ ZNACZNIE WIĘKSZA, TŁUSZCZU ZERO (JAK ZAWSZE), WZROST SIŁY. W TEJ CHWILI DOCHODZĘ DO ĆWICZENIA KLATY SZEROKO SWOIM CIĘŻAREM (WAŻE 67 KG)

3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???

GENERALNIE CHODZI MI O WSZECHSTRONNY TRENING Z NACISKIEM NA PRZYROST MASY (5 -7 KG)

4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 7 RANO DO 9.30 RANO (NIE INACZEJ!) SPRZĘT - WSZYSTKO OD NAJBLIŻSZEGO PONIEDZIAŁKU

5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.

TAK JAK PISAŁEM PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM NIE MOGE PRZECIĄŻAĆ

6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?
KRÓTKO
4-5 POSIŁKÓW DZIENNIE (MLEKO, JOGURTY, JAJKA, PIERŚ Z KURCZAKA, RYŻ, MAKARON, BANANY...) MYŚLE ŻE DIETA JEST OK.

NA JEDNĄ SPRAWE CHCIAŁBYM ZWRÓCIĆ UWAGE, ĆWICZE Z BRATEM, KTÓRY NIE STOSUJE ŻADNEJ PRZEMYŚLANEJ DIETY (1-2-3 POSIŁKI DZIENNIE + KAWA, PIWO, PETY :) I MAM TYLKO TROCHE LEPSZE EFEKTY...
STOSOWALEM KREATYNE, POZA DUZYM PRZYROSTEM SILY ZERO PRZYROSTU MASY, NIE POWIĘKSZYŁY SIĘ OBWODY MIĘŚNI. W TEJ CHWILI STOSUJE 1 - 2 RAZY DZIENNIE ODŻYWKĘ BIAŁKOWĄ.

WIELKIE DZIĘKI ZA PORADY, CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA ODPOWIEDŹ. POZDRAWIAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zapraszam więc do Grupy II lub III

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh...
dzieki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Stać się niższym!!!

WHEY premium