SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

7 składkowy test przed treningówek-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ja już po x2 przedtreningówkach i też zero nic a nic , dodam opinie jak wszystko stestuje :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18246
1.Bombshell
2.smak 5/5 Większość PW mi podchodzi i tu nie inaczej
3.pobudzenie 2/5 po takich opiniach z innych testów liczyłem na dużo więcej. z ciapci nie wyrwało, co więcej nic ponad normalność też nie poczułem
4.pompa 3/5 Lekki trening po 10 dniowym offie to i pompa lekka
5 ogólnie odczucia - szukam czegoś co mocno trzepnie po ciężkiem dniu w robocie i na trening polecę z jęzorem na ustach. Bombshell raczej się nie nada dla mnie. Lekkie skupienie ponad normalność to jedyne co dało się zauważyć. Nic po za tym. Dziś leci Alpha Blast, zobaczymy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
ktory z tych pre polecacie na obecna chwile?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ciężko powiedzieć, Początki testów są dopiero nikt Ci nie odpowie od razu co najlepsze, trzeba poczekać trochę aż każdy spróbuję po kilka Pw i będzie można polecać z tych testowanych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
1-nazwa - LAVA FUEL
2-smak - 3/4 da się przełknąć troche chemiczny
3-pompa - 3/4 nawet trochę spompowało
4-pobudzenie - 5 jak dla mnie bardzo dobre pobudzenie od samego początku do końca
5-ogólne odczucia - środek wypiłem 1,5hpo posiłku i 0,5h przed treningiem, działanie jak dla mnie ekstra, pobudzenie bardzo dobre bez przesady i bez zjazdu, krótsze przerwy, dużo siły , mega dobry trening wpadł, polecam
ocena 5
2

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 239 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11895
1. LAVA FUEL
2. 3/5 nawet dobre smak takie wymieszane owoce, chemia nieczuc
3. 3/5 pompa calkiem dobra 1h po jedzeniu, 30min przed treningiem
4. 4/5 dlamnie wystarczajaco, niema wielkiego kopniecia, ale trzyma dlugo i natym samym poziomie, duze checi do treningu
5. Ogulnie ja bym tego niekupil ,nie moje gusta jak chodzi o pre. Ale jak ktos szuka mocy na dlugo to dobre
Ps. Bym zapomnial ta niacyna to jakas masakra... 5 min po wypiciu jak by mnie goraca woda oblano, zona myslala ze wrocilem z solarium, cialo swedzi i piecze... po ok 25min przechodzi i juz jest ok. Mi to akurat sie niespodobalo


Zmieniony przez - KOKS99 w dniu 2016-04-03 17:25:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1.VENOM 2.0
2.smak 2/5 Paskudne,choć rozpuszczalność wzorowa
3.pobudzenie 3/5 Jako tako działa, no zrobiłem dosyć mocny trening nóg. Załączyło się dobre samopoczucie
4.pompa 2/5 Tutaj nie poczułem niczego specjalnego
5 ogólnie odczucia Ogólnie typowy średniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26388
1. URX Bombshell
2. smak 5/5 słodkie
3. pobudzenie 5/5
4. pompa 3/5 - w miarę
5. Ostatnio zjadłem puchę tego i myślałem, że już mnie nie wyrwie z butów, ale cały czas działa tak samo, szkoda że takie drogie ale bardzo dobry pre, pobudzenie i skupienie na najwyższym poziomie, pompa też na dobrym poziomie biorąc pod uwagę treningi na czczo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
1.FEARLESS
2.smak 4/5 smaczne i nie podchodzi chemikaliami
3.pobudzenie 3/5 kopnęło mnie ale na lajcie raczej
4.pompa 3/5 słaba pompka raczej, może to też za sprawą niskich węgli
5.ogólne odczucia3/5 przyjemny pre, myślę że jak ktoś nie brał nigdy nic z tych rzeczy lub miał sporą przerwę to nada się idealnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
proponowalbym w tym temacie pisac TYLKO opinie a nie swoje rozkminy ile wypilem ile wypije żeb odac opinie nie zdawac pytan co polecacie bo bylo już 6 testow da sie do nich zajżeć masz tam setki opini i nie odpowiadac ludziom na takie głupie pytania bo robi się śmitnik, przepraszam za offtopa ale niewytrzymałem
1

Forever Young

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem Cypio

Następny temat

Cykl enan + meta + tren

WHEY premium