SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 lat na siłowni i problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
Witam wszystkich dawno mni tutaj nie było. Od miesiąca mam problem z treningami, moge tylko raz w tygodniu chodzić na siłownie( i to juz sie nie zmieni) i dodatkowo praktycznie codziennie cwicze w domu mam do dyspozycji wyciag gorny, drazek do podciagania, porecze do pompek, sztange i 40kg obciązenie. Ułozyłem sobie taki jak by trening domatora. Ale moj problem tyczy sie tego jakie cwiczenia najlepiej robic w ten jeden dzien na silowni w tygodniu??? myslałem nad wyciskaniem na klatke, martwym ciagiem, przysiadami i wyciskiem na barki takie podstawowe cwiczenia budujące a reszta cwiczen w domu tak jak pisałem wyzej. co sądzicie o tym? Dodam ze cwicze 6 lat na silowni waże 97-98kg przy 180cm wzrostu. od praktycznie roku nie brałem zadnych odzywek ale teraz zastanawiam sie nad jakims małym cyklem ale to nie temat o tym. Licze na wasza pomoc pozdro

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
z tym treningiem dobrze kombinujesz. Moze bylopby warto dokupic troszke kg

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na siłowni ciężkie fbw oparte na podstawowych, najcięższych ćwiceniach a w domu baw się w izolacje, łącz w superserie, trisety i więcej tak, aby dac jak największy bodziec przy uzyciu tego co masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
Dzięki wielkie a moge w domu codziennie trenowac tymi kombinacjami czy to moze byc za duze obciazenie? diete mam z dodatnim bilansem kalorycznym delikatnie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Codziennie to oczywiście przesada. Optymalnie byłoby wykonywać 3 treningi w domu i jeden na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
ok jeszcze raz dziękuje za pomoc pozdro

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę, ze w domu też mógłbyś coś ciężaj poćwiczyć, jak sprzęt ten "domowy" jest solidny to np. na poręczach świetnie zrobiłbyś kaltkę itp...

natomiast na siłowni to co trudno byłoby w domu- same najcięższe, zapewne nogi i częśc plecow.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-08-08 20:31:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu na cykl

Następny temat

4 dniowy split na masę

WHEY premium