SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5kg w 43 dni !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
akurat dla niego gainbolic to dobry wybór, a jeśli zmiesza z mlekiem to nie będzie tego białka tak mało.

imo powinieneś jeść wiecej niż 2,5k kcal, stopniowo zwiększaj kalorie i dojedź do 4 k kcal

łatwo możesz zwiększyć kaloryczność posiłków przez dodawanie tłuszczów, głownie oliwy z oliwek, tranu, oleju lnianego

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 134
Oki ... poczytalem sobie porzadniej forum i znalazlem wiele odpowiedzi na moje pytania ale mam jeszcze 1 :D
Czym mozna zastapic mleko rano ? Rano powinnismy jak najszybciej dostarczyc organizmowi ww czyli jakis miod np. moglby byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Mleko mozesz zastapic woda, kefirem, jogurtem, maslanka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
pozatym nie pij oliwy z oliwek przed treningiem a pozatym ja zawsze nalewam na lyzke i normalnie pije , trzeba byc twardym a nie mietkim to nie ma smakowac tylko ma dzialac

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
mam banalne dla niektorych pewnie pytania. Chcialbym dolaczyc do diety oliwe z oliwek ale nie wiem ile kosztuje, gdzie ja kupic i gdzie ja przechowywac ... Nie chcialem zakladac odzielnego tematu, a widze ze tutaj jest rozpoczety watek wiec pytam. Dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
5 kg w 43 dni? To byłaby głównie woda... 0.5 litra oliwy około 20 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 134
Najsmieszniejsze jest to ze wagi nie mam w domu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
przejdz sie do najblizszej apteki, tam sie zwazysz z dokladnoscio 0,1 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 134
powiedzcie czy dobrze prawie:
-sniadanie glownie WW
-szkola WW+B+T
-przedtreningowy T+B
-potreningowy WW+B(?)
-1 kolacja: WW+B+T
-2 kolacja: T+B
Tak mam jesc zeby bylo dobrze ?
btw. Jak to bylo z Wami na poczatku? Bo ja mam taki prze***any ogranizm ze ni hooya tluszczu :/ Nawet jak mi idzie w brzuch co widac to jak na niego patrze to widze 6 "kwadracikow" zamiast jakis fald czy cóś...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzi ktos....

Następny temat

brzuch

WHEY premium